iOS 10.2

Apple az önce , iPhone ve iPad için iOS 10.2’yi yayınladı ve 70’den fazla yeni emoji ve daha fazlasını içeren bir TV uygulaması getirdi. Önceki güncellemelerle aynı prosedürleri kullanarak iOS 10.2’yi indirebilirsiniz. Aşağıdaki ayrıntılar!

IOS 10.2’yi nasıl kurabilirim?

Yerleşik uygulamaları silebilir, tüm akıllı ev cihazlarınızı tek bir uygulamadan kontrol edebilir, üçüncü taraf uygulamaları olan Siri’yi ve iOS 10.2’de çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Güncellemeyi iPhone’unuzda veya iPad’inizde nasıl karşıdan yükleyip kuracağınızı aşağıda açıkladık.

iOS 10.2′ yi OTA güncellemesi olarak yapabilirsiniz. Bunun için Genel>Ayarlar>Yazılım güncelleme kısmından bu güncellemeyi kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

iOS 10.2 ile hangi yenilikler geliyor?

Önemli bir 10.x güncellemesi olan iOS 10.2, iOS 10’a yeni özellikler ve tasarım ayarlamaları getiriyor.

iOS 10.2 ile gelen yenilikler: Tv uygulamasına yenilikler geldi

Apple tarafından tasarlanan ve televizyon izleme deneyimini basitleştirmeyi amaçlayan TV rehberi olarak hizmet verecek şekilde tasarlanan yeni bir “TV” uygulaması bulunuyor Ve kullanıcıların izlemek için yeni TV şovları ve filmleri keşfetmelerine yardımcı olur.

Apple, TV uygulamasıyla birlikte, uzun zamandır beklenen Tek Oturum Açma özelliğini piyasaya sürdü; kablo aboneleri, çeşitli uygulamalar içinde bulunan tüm canlı kablo içeriğine erişmek için kablo kimlik bilgileri ile bir kez oturum açabiliyorlar. Single Sign-On, şu anda CenturyLink Prism, DirecTV, Bulaşık, GVTC, GTA, Hawai Telcom, Hotwire, Metrocast ve Sling TV için mevcut. (ABD kullanıcıları için)

iOS 10.2 ile gelen yenilikler: Yeni 70+ emoji

Güncellemeye palyaço yüzü, yüz palmiyesi, selfie, tilki yüzü, baykuş, pastırma, avokado, kruvasan ve daha pek çok yeni emoji dahildir. Hem erkek hem de kadın cinsiyette bulunan birçok meslek emojisi de dahil olmak üzere yüzden fazla yeni emoji var. Apple, birçok mevcut emojiyi yeniden tasarladı ve daha gerçekçi görünmelerini sağlamak için daha fazla ayrıntı ekledi.

iOS 10.2 ile gelen yenilikler: Yeni duvarkağıtları ve diğer yenilikler

IOS 10.2’de ayrıca, yeni “Korumalı” ve “Aşk ile Gönder” Ekran Efektleri, fotoğraf makinesi ayarlarını korumak için bir seçenek olan yeni “Korumalı” ve Müzik uygulamasındaki Tekrarla ve Karışık düğmelerine yeni tasarım, Haber başlıklı bölüm, bir TV widget’ı ve yeni TV ayarları geldi.

Canlı Fotoğraflar için gelişmiş kararlılık ve daha hızlı çerçeve oranları gibi birden fazla Fotoğraf iyileştirmesi eklenmiştir. Aynı kişinin benzer fotoğraf gruplarının doğruluğu People albümünde geliştirildi ve Fotoğraflar’dan oluşan anılar kısmında meydana gelen bir sorun giderildi.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?