iOS 10.2 Yalu Jailbreak uyumlu tweakler

0
48
iOS 10.2 Jailbreak

Jailbreak yapılınca ilk aradığımız şey uyumlu tweak’ler oluyor. Daha önce iOS 10-10.1.1 jailbreak uyumlu Cydia tweaklerinin bir listesini yapmıştık. Bu yazımızı görmek için tıklayınız:

iOS 10 – iOS 10.1.1 uyumlu tweakler

Geçtiğimiz günlerde İOS 10.2 Yalu Jailbreak yayınlandı. Doğal olarak da birçok Apple kullanıcısı hemen bu jailbreak sürümünü yükledi. Henüz iOS 10.2 Yalu Jailbreak’i yüklemediyseniz aşağıdaki yazılarımıza göz atmanızı tavsiye ederiz:

Jailbreak nedir?

Yalu102 nasıl yüklenir?

Tweak nedir?

Çoğu Apple kullanıcısı bilir. Bilmeyenler için de basit bir şekilde şöyle açıklayabiliriz. App Store’dan uygulama indiriyorsunuz, bunların bazıları ücretli oluyor. Bazıları da ücretsiz. Jailbreak yaptığınızda ise, App Store benzeri bir store olan Cydia’dan tweak indiriyorsunuz. Bunlar çoğunlukla ücretsiz ve iOS cihazınızın tam kontrolünü elinize veriyor. İster Mp3 indirin, ister film izleyin.

Uyumlu tweak bulmak çok önemli. Çünkü uyumsuz olanlar jailbreak’inizi bozabiliyor. Zaten çalıştıramıyorsunuz da.

iOS 10.2 Yalu Jailbreak uyumlu tweak listesi

Aşağıda yeşil renkli olan tweak’ler iOS 10.2 ile uyumlu. Kırmızı olanlardan uzak durun. Sarı renkte gösterilenler de ısmen uyumlu olanlar.

 

Listenin rjinali ve repoları için tıklayın.

Bu kadar fazla tweak varken, ihtiyacınız olanı nasıl bulacaksınız. Bu konuda daha önceki yazılarımızdan yararlanabilirsiniz:

Cydia’dan ücretli tweakler ücretsiz nasıl indirilir?

iPhone ve iPad için en iyi Cydia tweakleri

En İyi Ücretsiz 10 Tweak!

Cydia Tweakleri: Sosyal medya ayarlarını geliştirme

IOS Cihazınızı “Modifiye” Etmek İçin En İyi 6 Tweak!

 

Diş beyazlatma

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?