İnstagram’da artık resimlere ve videolara zoom yapabileceksiniz

1
31

Instagram’da arkadaşlarınızın resimlerine bakarken zoom yapma ihtiyacı hissetmişsinizdir. Bu şimdiye kadar mümkün değildi. Instagram 9.2 güncellemesi aldı ve artık resimlere ve videolara zoom özelliği eklendi.

Instagram’ın zoom özelliği sadece iOS cihazlarda geçerli. (Android fanları kusura bakmasınlar)

Zoom özelliğinin tek problemi, söz konusu fotoğrafın maksimum 1000 piksel olmalı. Instagram Stories (Hikayeler) kısmında artık zoom yapmak mümkün olacak.

Instagram 9.2 ile karanlıkta, daha iyi resimler elde etme kabiliyeti ekleniyor.  Otomatik olarak düşük ışık butonu ekleniyor. Bulunduğunuz yerin ışık seviyesi belirleniyor.

instagram-stories-dusuk-ısık

 

Hata gidermeleri ve iyileştirmeler

Instagram 9.2 güncellemesinde birçok hata dzeltilirken, performansta bazı iyileştirmeler de yapıldı. Özellikle Instagram’ın yeni özelliklerinden Stories üzerinde performans iyileştirmeleri yapıldı.

Instagram 9.2 güncellemesi, artık App Store’dan indirilebiliyor.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

1 YORUM

  1. Sadece kendi hesabımda bu zoom özelliğini kullanamıyorum başka tüm hesaplarda çalışıyor. Sebebi nedir? Uygulmayı sildim yükledim telefonu güncelledim lakin sonuç değişmedi.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?