Instagram Takipçi Satın Alma

6
1122

Son yıllarda giderek popülaritesi artan sosyal medya, akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle iyiden iyiye hayatımızın bir parçası haline geldi. Facebook, Twitter, İnstagram derken sosyal medyayla yatar sosyal medyayla kalkar hale geldik.

Son yılların en popüler uygulaması ise tartışılmaz İnstagram. Özellikle ünlülerin oldukça sık kullandığı fotoğraf paylaşım alanı olan İnstagramın üye sayısı milyara ulaşmak üzere. Günlük fotoğraf paylaşımı ise on milyonları bulabiliyor. Peki nedir bu İnstagram ve takip etme ve takipçi sayısı gibi kavramlar bize neyi anlatıyor? İnstagram takipçi satın alma konusunu inceleyelim.

Takip Etme ve Takipçi Sayıları

İnstagram’da sınırsız takip mümkün değil. En fazla 7500 kişiyi takip edebilirsiniz. 7500’den fazla takip sayısına sahip hesaplar eski hesaplardır. İnstagramın ilk kurulduğu zamanlardan kalmadırlar. Sizi takip edenlerin sayısında ise bir sınır bulunmuyor.

Beğeni

1 saat içinde en fazla 350 paylaşımı beğenebilirsiniz. Fazlasını yapmaya çalışanlar instagram tarafından bot olarak algılanabilir. Bu durumda o hesap kilitlenecektir.

Hashtag

Paylaşımlarınızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlamanın bir yolu hashtag’dir. Bir paylaşımda 30 hashtag’i geçemiyorsunuz.

Karakter Sayısı

Instagramda yapılan açıklamaların belirli bir sınırı var. Kullanıcı adı maksimum 30 karakter olmalı. Harf, rakam, alt tire ve nokta kullanımı serbest. Biyografi kısmında maksimum 150 karakter sınırı var.

Gönderilerinizde 2200 karakter sınırı olsa da ön izlemede bunun 240 karakteri görünüyor.  “Yorumun tamamını gör” seçeneğini kullanan takipçiniz hepsini okuyabiliyor.

Paylaşım

Paylaşımlarınızda aşırıya kaçmamalısınız. Belirli aralıklarla yapılan paylaşımlar hesabınızın güvenliği açısından önemli.

Takipçi sayısı nasıl artırılır

İşte günün sorusuna geldik. Benim bir Instagram hesabım var. Ancak bu hesabın takipçi sayısını nasıl artırabilirim? İşte size birkaç tüyo verebiliriz. Sayısız paylaşımda bulunmak, paylaşımları Hashtag yığınına çevirmek, önüne geleni eklemek gibi eski ve demode uygulamaları bir kenara bırakın. Bunlar hiç bir işe yaramayacaktır. Aslında takipçi kazanmak öyle Kaf dağının ardına tırmanmak kadar zor değil. Sadece birkaç önemli hususa dikkat edilirse fenomen olmak içten bile değil.

Hasgtag kullanımı

Instagram, Hashtag konusunda diğer sosyal ağlardan daha hassas bir uygulama. Ancak birçok kullanıcı, 30 karakter sınırını zorlayarak takipçi kazanacağını umuyor. Bazıları kısa surely takipçiler kazanabiliyor. Ancak bunları kalıcı hale getiremezse en fazla 1 gün içinde bu takipçiler takibi bırakıyor.

Hashtag kullanımında en önce 30 karakter sınırını zorlamayı bırakmak gerekiyor. Paylaşımınızla alakalı Hashtaglar kullanmak önemli. Örneğin güzel bir kadın fotoğrafı paylaşıldığında #love, #girl, #woman ve #photo gibi en fazla 10 karakter kullandığımızda bu tarz fotoğrafları takip eden kullanıcılar size görecek ve aynı tarzda fotoğraflar paylaşmalı sürdürdüğünüz takdirde sizin kalıcı takipçileriniz olacaklardır.

Birbiriyle alakalı paylaşımlar

Belirli bir kitle seçin. O kitleye uygun paylaşımlar yapın. Alakasız paylaşımlar takipçi sayınızı düşürebilir. Uzun süre paylaşım yapmamazlık etmeyin.

Filtre kullanımı

Instagramın en önemli özelliklerinden birisi de hayatımıza filtreleri getirmesidir. Paylaştığınız fotoğrafın daha etkili ve çekici hale getirmek için size en uygun filtreleri seçmek önem arz eder. Zira çok sıkıcı bir fotoğrafı uygun bir filtreyle çok canlı ve etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Bazı kesimlerce fotoğrafın içeriğinin değiştirildiği söylense de Instagram bunu bilerek üye olanların olduğu bir platform. Gerçekten fenomen olmak için ise sadece Instagram filtrelerini kullanmak yetersiz kalabilir. Bu nedenle başka fotoğraf uygulamalarını da kullanmamız sizin faydanıza olacaktır.

İLGİLİ HABER:  Apple Card Türkiye’ye Gelecek Mi?

Diğer sosyal ağlardan faydalanın

Sadece Instagramı kullanmak, takipçi kazanmanızda çok etkili olmayabilir. Bu nedenle Facebook, Twitter üzerinden de fotoğraflarınızı paylaşmanız, takipçi sayınızın artmasında oldukça yararlı olacaktır.

Fenomenlerden ders alın

Fenomen olma yolunda ilerlemenin en önemli yolu fenomen olanları incelemek ve dersler çıkarmaktır. Bunu usta çırak ilişkisine de benzetebilirsiniz. Takipçi sayısı çok yüksek ünlülerin ya da fenomenlerin hesaplarını mutlaka takip edin ve nelere dikkat ettiklerini inceleyin.

Instagram takipçi satın alma

Son günlerde Instagramda takipçi sayısını artırmak isteyenlerin Google sıklıkla aradığı bir kelime haline geldi instagram takipçi siteleri. Peki, bu siteler ne kadar güvenli, ne kadar yararlı? Pek çoğumuz siteyi görür görmez hemen üye oluyor ve bazı sitelere belli takipçi sayısı karşılığı paralar bile ödüyor. Bu tür siteler ne kadar güvenli, verdiğiniz paranın karşılığını alabilir misiniz?

Instagram doğal olarak takipçi ve beğeni satın almayı yasaklıyor. Bunu önleyebilmek için de her geçen gün algoritmasını güçlendiriyor. Bir hesabın takipçi ve beğeni sayısında anormal bir artış yaşanırsa, bu instagram algoritması tarafından algılanıyor. Sonuç olarak aşırı büyüyen hesaplar inceleniyor ve engelleniyor.

Takipçi satanlar genelde programlar tarafından oluşturulmuş sahte hesaplar satıyor. Bu da hesabınız için riski artırıyor.

Güncelleme:

  • Takipçi satış sitelerinde yazan görüşlere ve yorumlara inanmayın. Bunların neredeyse tamamı sahte. Siteyi hazırlarken o görüşler de en başta site sahibi tarafından hazırlanıyor.
  • Bir yerden takipçi satın alacaksanız da önce az bir miktar alarak deneme yapın.

Aşağıdaki yazılımlar ücretsiz:

  • Get Instagram Followers- gerçek insanlara profilinizi takip etme fırsatı sunuyor. Onlar da takip ederlerse karşılığında coins (para) kazanıyorlar. Bu kişiler sizin paylaşımlarınızla gerçekten ilgilenmedikleri için sahte bir popülerlik kazanmış oluyorsunuz.
  • Real Followers & Likes Boost – TBu uygulama onların grup listelerini ve popüler hashtaglerini kullanmanıza izin veriyor. Ücretli kısmı biraz pahalı. Ama ücretsiz özellikleri de işinizi görebilir.

Aşağıdaki yazılımlar ücretli:

  • Instagrowing

Dünyada bu işi belki de en iyi yapan sistemlerden birisi. Türk takipçi bulma konusunda nasıl bilmiyorum açıkçası. Ama global takipçi bulma konusunda çok iyi.

  • Buyinstagramlikes .IO

Güvenilir ve rahat bir hizmet veriyorlar. Kolay anlaşılır sipariş formları var. Kişiye özel planları var.

  • Automaticinstagramlikes

Kalitelerini kontrol etmek için ücretsiz bir deneme yapabilirsiniz. Ücretsiz denemede 50 like (beğeni) alıyorsunuz. Demo vermeleri bir avantaj. Benim denemelerimde gecikmeli işmel yaptılar. Bu da dezavantajları

Sonuç

Takipçi satın alma işlemi sürekli değişen ve yeni bilgilerle güncellenmesi gereken bir işlem. Siz takipçi veya beğeni satın alıyor musunuz? Hangi firmaları kullanıyorsunuz? Eğer takipçi satış siteniz varsa bizimle sitenizi paylaşın. Diğer SMM sitelerine göre avantajlarınızı yazın.

 

6 YORUMLAR

  1. Apple ile ilgili makalelerinizi büyük bir ilgiyle okuyorum. Bu tür yazılar da günümüz yani sosyal medya çağında çok işimize yarıyor. Teşekkür ederim 🙂

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?