Instagram Hikayelerini Gizlice İzleme Nasıl Yapılır?

0
4303
instagram hikayeleri gizlice izlemek

Instagram hikayeleri, sosyal medyan platformunun son dönemde en çok ilgi çeken özelliklerinden biri haline geldi. Fotoğraf ve video paylaşabildiğiniz Instagram hikayeleri, sizi takip edilen kişiler tarafından izlenebiliyor. Aynı şekilde siz de takip ettiğiniz kişilerin Instagram hikayelerini izleyebiliyorsunuz. Tabii hikayesini izlediğiniz kişi, sizin onu izlediğinizden haberdar oluyor. Ancak bazı nedenlerden dolayı Instagram hikayelerini gizlice, yani adınız görünmeden izlemek isteyebilirsiniz. Peki, bunu nasıl yapacaksınız? Aslında iPhone’unuzdan bunu yapmanın bir yolu var.

Bu yazıda size, kimliğiniz görünmeden Instagram hikayelerini nasıl izleyeceğinizi göstereceğiz. Bunu yapmak için Story Reposter adlı ücretsiz bir uygulama kullanacağız.

Instagram Hikayelerini Adım Görünmeden Nasıl İzleyebilirim?

  1. iPhone veya iPad’inize Story Poster uygulamasını indirin ve çalıştırın.
  2. Kullanıcı adı alanına, hikayelerini gizlice izlemek istediğiniz kişinin Instagram kullanıcı adını girin. Kullanıcıyı bulmak için Ara (Search) butonuna dokunun.Story-Reposter
  3. Aradığınız kişiyi sonuçlar sayfasında görmeniz gerekiyor. Seçmek için kullanıcı adına dokunun ve son 24 saat içinde paylaştığı hikayeleri görüntüleyin.
  4. Adınız görünmeden izlemek istediğiniz Instagram hikayesine dokunun. Dokunduğunuz hikayenin tamamının önizlemesini göreceksiniz.

instagram hikayelerini kaydetme

Hepsi bu kadar!

Artık istediğiniz kullanıcının Instagram’da paylaştığı fotoğraf ve video hikayelerini arkanızda hiçbir iz bırakmadan izleyebiliyorsunuz.

Dahası, Paylaş (Share) butonuna dokunarak Fotoğrafı Kaydet’i (Save Image) seçerek, Instagram hikayesini iPhone’unuza kaydedebilirsiniz.

Uygulamayı Instagram hesabınıza giriş yapmadan kullanabildiğiniz için, istediğiniz kullanıcının hikayelerini gizlice izleyebiliyorsunuz.

Bu işlemleri istediğiniz kadar Instagram kullanıcısı için tekrar edebilirsiniz. Tek bir kısıtlama vardır: Hikayesini izlemek istediğiniz Instagram kullanıcısının hesabı özel olamaz. Hesap özel olarak ayarlanmış ise kullanıcının hikayelerini bulamaz ve izleyemezsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?