iPhone SE 2020 Türkiye‘ye geldi. Siz değerli okurlarımız için bunun haberini paylaşmıştık. Telefonlar Apple resmi sitesinden satışa çıktığı gibi e-ticaret sitelerinden de satışlar başladı. Yeni bir telefon her zaman için yeni fırsatlar demek.

E-ticaret devleri bunun farkında. Yeni telefonları satın almak isteyen kullanıcıları kendilerine çekmek için kampanyalar da yapılıyor. Bu konuda en geniş kapsamlı kampanyaları yapan firmaların başında da Hepsiburada geliyor. Firmanın akıllı telefon satın almak isteyen kullanıcılar için yaptığı bir kampanya zaten vardı.

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında, eski telefonunuzu satıyordunuz ve belli miktarda indirim alıyordunuz. Yeni telefon için verilen indirimde birçok kritere dikkat ediliyordu. Başta telefonun durumu. Ne kadar indirim yapılacağı buna göre belirleniyordu. İşte bu sisteme artık iPhone SE 2020 telefonu da dahil oldu.

İndirimli iPhone SE 2020 için Yeni Kampanya

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasına dahil edilen yeni telefonu, en iyi durumda 2.999 TL’ye satın alabiliyorsunuz. Eski telefonunuzun modeline, markasına ve en önemlisi de durumuna göre bu fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Size kalan değerlendirme formalarını doğru bir şekilde doldurmak.

Telefonunuzun değerine ya da durumuna göre indirim miktarı değişiyor. 2.999 TL’ye kadar fiyat inebiliyor ama herkes bu fiyatı alacak diye bir şey yok.

Sevindirici, telefon almak isteyenler için güzel olduğunu düşündüğüm bir haber daha var. Sadece bu model için geçerli olarak eski telefonunu getirenlere ek bir de 600 TL ödeme yapıldığı söyleniyor. Yani iyice fiyat aşağı çekilmiş oluyor.

iPhone SE 2020

Benzer fırsatlar duymaya yavaş yavaş alışmaya başladık. Akıllı telefon satışı başka bir yarış ve bambaşka oranda gelirler elde ediliyor. Bu gelirlerden firmaların pay elde edebilmesi için düzenleyeceği fırsatlar sınırlı olmuyor.

Her gün yeni bir fırsat yeni bir kampanya geliyor. Diyeceğim şu ki eskiyi getir yeniyi götür kampanyaları devam edecektir. Bu sadece Hepsiburada ile sınırlı da kalmayabilir. Diğer e-ticaret firmaları için de yeni kampanyalar gelebilir. Buna hazır olmamız lazım.

İndirim kampanyasına ve detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?