iMazing, iOS’un İsviçre Bıçağıdır diyebiliriz. iPhone ve iPad’teki verileri tam olarak kontrol etmenizi sağlar. Bu çok amaçlı araç, yedek dosyalarına göz atmanıza ve bunları yönetmenize, metin mesajlarını ve konuşmaları hızlı bir şekilde kaydetmenize ve ayıklamanıza, hatta şarkıları iPhone’unuza sürükle ve bırak yöntemi ile kaydetmenize olanak tanır. Bu tür kontrole sahip olmak için cihazınızı jailbreak yapmanıza gerek yoktur. İhtiyacınız olan tek şey, iMazing’tir ve ona sahipseniz iPhone’unuzdaki her dosyanın üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Özellikle depolama alanının kısıtlı olduğu mobil cihazlarda, verilerinizin kaybolması kolaydır. iMazing 2 adlı aracı kullanarak, depolama limitlerinizi doldurmaktan ve verilerinizi tamamen kontrol altında tutarak dosyalarınızı kaybetmekten kurtulabilirsiniz. Bu güçlü aracı iMazing.com adresinden indirebilir veya ücretli versiyonunu satın alabilirsiniz.

iMazing Nedir? Özellikleri Nelerdir?

imazing 2 ozellikleri

iMazing genel amaçlı bir iPhone, iPad ve iPod yöneticisidir. Hedefi, cihazınızı jailbreak’lemeden mobil verileriniz üzerindeki denetiminizi genişletmektir. Popüler özellikleri arasında şunlar bulunur:

  • iOS cihazları yönetme.
  • Verileri yeni iPhone veya iPad cihazınıza aktarma.
  • Ekteki görüntüler de dahil olmak üzere mesajları yazdırma.
  • Mesajlardaki ekleri alma.
  • Müzik uygulamasından iTunes’a veya bilgisayardan Müzik uygulamasına Müzik aktarma.
  • Yedeklemelerinizi yönetin: otomatik yedeklemeleri planlayın, güvenli depolama için yedekleri dışa aktarın, yedek içeriğe göz atın ve onlardan belirli verileri çıkarın.
  • Uygulama durumlarını bir cihazdan diğerine aktarma.
  • Dosyaları bilgisayarınızdan cihazınıza veya cihazınızdan bilgisayarınıza aktarma.
  • Cihazınızdaki fotoğrafları kurtarma.

Ve daha fazlası…

iMazing bir iOS veya masaüstü uygulaması mıdır?

Bu bir masaüstü uygulamasıdır. FileApp uygulaması ile oldukça uyumlu çalışır: FileApp iPhone, iPad ve iPod’daki dosyaları ve belgeleri saklamak ve yönetmek için tercih edilen bir uygulamadır. App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

iMazing hangi iOS cihazlarını destekliyor?

Hemen hemen tüm iPhone, iPad ve iPod Touch modelleri desteklenmektedir. Cihazınız eski bir iOS sürümünü çalıştırıyorsa (iOS 5’den önce) bazı özellikler kullanılabilir olmayabilir.

İLGİLİ HABER:  Pokemon Go MEGA Hile ve Bonus 2 Tweak!

Windows kullanıcısıyım. iMazing’i kullanmak için iTunes’u kurmam gerekiyor mu?

Gerek yok, hayır. iTunes yüklü değilse iMazing, iOS cihazlarıyla iletişim kurmak için gereken Apple sürücülerini indirmenizi önerir.

iMazing hangi diğer yazılımlarla karşılaştırılıyor?

iMazing, iTunes’ın yaptığı pek çok işi, ayrıca iTunes’un yapmadığı birçok şeyi yapar. Bu nedenle iTunes ile karşılaştırılmaktadır.

iMazing, cihaz garantisini ektiler mi?

Kesinlikle hayır. iMazing, iTunes’ın yaptığı gibi, cihazınızın verisine Apple’ın kendi iletişim protokolünü kullanarak erişir.

 iMazing Android cihazlarda çalışır mı?

iMazing yalnızca Apple cihazlarıyla uyumludur.

iMazing’i AppleUzmani.net aracılığıyla %25 daha ucuza almak için Tıklayın!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?