7 Mayıs’ta haberini sizlerle paylaşmış olduğumuz iPhone için Pixelmator uygulaması App Store üzerinde kullanıma sunuldu.

İlk iPhone uygulamasını sunan Pixelmator, tam özellikli görüntü ayar seçenekleri, boya fırçaları zenginliği, katman desteği, efektler, cilalı tasarımı da dahil olmak üzere baş döndürücü özellikleri ve daha fazlasını sunuyor.

Pixelmator kurucularından Saulius Dailide’e göre Pixelmator bugün App Store üzerinde yayınlandığında tüm araçları ile fotoğrafçılar, ressamlar ve grafik tasarımcıları için mükemmel eserler ortaya çıkarabilecekleri ilk mobil resim editörü olacak. Mac ve iPad üzerindeki diğer Pixelmator bültenleri gibi, iPhone için Pixelmator  de vaatler ile dolu. Derin bir araç kutusu ve masaüstü sınıfı özellikleri ile Pixelmator uygulaması iOS kategorisinde en iyiler arasında yer alıyor.

11349951_10153557271384415_683673847_n

Belki de en etkileyici yönü hızlı renk ayarlamaları, efekt uygulaması, stilize resim, metin ve nesne oluşturma, çoklu katman desteği ve daha fazlasını sağlayan uygulamanın güçlü grafik motorudur. Bir örnek olarak, ekran üzerinde el süzgeçleri vasıtasıyla da uygulanabilir, çeşitli renk ayarlamaları gösterilmektedir. Sıcaklık ve renk tonu gibi diğer renk ayarlamaları da sürgü tarafından kontrol edilebilmektedir.

Uygulamada kalem uçları ölçekleme ve şeffaflık ayarı seçenekleri bulunuyor. Uygulamada 100’den fazla fırça ve özellikleri yer alıyor. Her fırça için de şeffaflık, baskı, boyut gibi ayarları da yapabilirsiniz. En iyi etkilerinden biri Pixelmator’da sulu boya teknolojisinin bulunması. Suluboya fırçaları ile gerçeğe yakın özellikte su lekeleri oluşturuyor. Silgi seçimleri çok katmanlı projelerde ince ayar için harika bir araç.

Pixelmator Mac uygulaması ile olduğu gibi, iPhone sürümünde de onarım araçları, çeşitli şablonlar, iCloud senkronizasyon ve yazılım uyumluluğu desteği ile birlikte geliyor. Pixelmator iOS App Store üzerinde 4,99 $’lık fiyatı ile bugün satışa sunuldu.

 

İLGİLİ HABER:  iPhone Ve iPad Kullanıcıları 19 Eylül’den İtibaren iOS 11’i İndirebilecek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?