Huawei P10 Kamera Puanları Belli Oldu

  0
  37
  Huawei P10 Kamera notları
  Huawei P10 Kamera puanları netlik kazandı

  MWC 2017 fuarında birçok yeni akıllı telefon modeli tanıtıldı. Tanıtılan tüm akıllı telefon modelleri içerisinde bazı seriler ise öne çıktı. Bu serilerden biri olan Huawei P10 tanıtıldığı andan itibaren ise piyasadaki birçok akıllı telefon modelinin rakibi oldu. Telefonun diğer serilere rakip olarak gösterilen özelliklerinden biri olan kameraları konusunda da Huawei P10 değerlendirmesi belli oldu.

  Akıllı telefonların kameraları konusunda yaptığı değerlendirmeleri yakından takip edilen Dxomark tarafından her yeni akıllı telefon modeline yapıldığı gibi Huawei P10 akıllı telefonlarına da kamera testleri yapıldı. Kamera konusunda en iddialı modellerden biri Huawei P10 kamera testlerinden sonra ise telefonun gerçekten bu alanda en iddialı serilerden biri olduğu da ortaya çıkmış oldu. Yapılan testlerde iPhone 7 akıllı telefonlarını da geride bıraktığı açıklanan telefonların kamera puanlarına geçelim.

  Google Pixel ve Samsung Galaxy S7 Serisinin Gerisinde

  Yeni modelin kamera performans değerlendirmesi sonrasında aldığı puan 87 olarak açıklandı. 87 puan ile üst segment akıllı telefon kameralarının sınıfında yer almayı başaran akıllı telefonun 87 puan almasının dışında diğer akıllı telefonlara karşı nasıl sıralandığı da bir hayli merak edildi.

  Bu noktada açıklanan sıralama ile beraber Huawei P10 kamera teknolojisinin Google Pixel’in 89 puanlı kamerasının arkasında yer aldığı telefonun bunun dışında Samsung Galaxy S7 akıllı telefonunun 88 puanının da gerisinde kalan akıllı telefon ise 87 puanla bu iki serinin arkasında yer aldı.

  Huawei P10 Kamera
  Huawei P10 Kamera puanları

  Fakat akıllı telefonun 87 puan almasıyla beraber iPhone 7 akıllı telefonlarını da geride bıraktığını belirtelim. Google Pixel, Samsung Galaxy S7 ve iPhone 7 gibi kamera konusunda dev akıllı telefon modellerinin arasında yer alması bile bir başarı olarak değerlendirilen Huawei P10 serisinin iPhone serisini de geride bırakması markanın kendisini kanıtlamasını da sağladı. Tüm bunlarla beraber telefonun Plus modelinin kamera puanlarının ne kadar olacağı da merak konusu olmaya başladı. iPhone 7 Plus serisi ile karşılaştırılan Huawei P10 Plus modelinin kamera puanları da merakla beklenmekte.

  YORUMLAR

  Lütfen yorumunuzu girin:
  İsminiz nedir?