Haftanın Ücretsiz iOS Uygulaması INKS

0
INKS oyunu

Apple’ın App Store platformu, Android Google Play Store platformuna göre hem daha katı kurallara sahip hem de uygulama fiyatları daha yüksek. Bu durum kullanıcıların iOS işletim sistemine yaklaşımlarını da doğrudan etkilemekte. Ön yargı ile yaklaşılan iOS işletim sisteminde, bu ön yargının kırılacağı noktalar da yok değil. Özellikle her hafta yayınlanan ücretsiz uygulamaları unutmamak gerekiyor. Gerek Apple tarafından gerekse yayıncılar tarafından ücretsiz hale getirilen uygulamalara bu hafta INKS oyunu da eklenmiş oldu. Haftanın ücretsiz oyunu olarak yayınlanan INKS oyununun

INKS Nasıl Bir Oyun?

Yayınlandığı yıl Apple tarafından tasarım ödülüne layık görülen INKS oyunu, oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. Microsoft’un sunduğu Windows işletim sisteminde yer alan oyunlardan biri olan Pinball oyununu akıllı telefonlara taşıyan INKS oyunu, Pinball deneyimini çok daha iyi hale getiriyor. Özellikle Windows kullanıcıları tarafından bir hayli tercih edilen INKS, Pinball ile Paintball bir araya getiriyor. Standart Pinball oyunundan farklı olarak, bu oyunda top bir anda boya fırçanıza dönüşüyor.

INKS oyunu

Topun dokunduğu yerlerden oyun sayfasına boyalar fışkırıyor. Aynı şekilde oyunun içerisinde yer alan top bir kalem gibi kullanılıyor. Oyunun tüm yapısını anlamanız açısından, INKS oyununun videosunu aşağı ekliyoruz.

Standart fiyatı 3 dolar civarlarında olan yapımın şu an için ücretsiz olduğunu da bir kez daha hatırlatalım. Haberimizin sonunda yer vereceğimiz link üzerinden oyunun ücretsiz sürümünün linkine ulaşabilirsiniz. Bir süre sonra yapımın tekrar ücretli hale getirileceğini de hatırlatmadan geçmeyelim. Muhtemelen hafta başında 3 dolarlık fiyat geri gelecek.

INKS App Store Linki

İlginizi Çekebilir: iOS’a Özel Microsoft Pix Camera Uygulaması Güncellendi

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here