Haftanın iPhone Duvar Kağıtları

0
1577
iPhone Duvar Kağıtları

Kolay ulaşım için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

iPhone kullanıcıları için sunduğu duvar kağıtları yazı dizimize devam ediyoruz. Bu hafta iPhone Duvar Kağıtları olarak sunacağımız serilerde bir hayli dikkat çekecek görsellere yer vereceğiz. Her seferinde olduğu gibi bu seferde duvar kağıtlarını galeri olarak sunacağız.

Galeri içerisinden paylaşacağımız tüm görsellere bakabilirsiniz. Beğendiğiniz görseller için indirme işlemini nasıl yapacağınız konusunda ise bilmeyenler için aşağı kısımda yöntemleri aktaracağız. iPhone Duvar Kağıtları için sormak istediğiniz bir soru ya da eklememizi istediğiniz bir resim türü varsa yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan hemen görsellere geçelim.

iPhone Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları için 10 farklı görsel paylaşacağımızı da belirtelim.

Yüklemek İsteyenler için

Masaüstü için

Bilgisayarınızdan da yine galeride beğendiğiniz duvar kağıdına tıklamalı, daha sonra resmin tam boyutunu görmek için sağ tıklayıp “resme bak” demeniz gerekiyor.

Resim tam boyut olarak açıldığında “resmi farklı kaydet” demeniz yeterli olacaktır.

Mobil için

Resme tıklamanız ve ardından resmi tam boyut olarak görüntülemeniz gerekiyor.

Galeride seçtiğiniz resme tıkladığınız zaman resmin tam boyutu açılacaktır. Sonrasında resim üzerine bir süre basılı tutup, “resmi indir” seçeneğine basmanız yeterli.

 

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?