Haftanın iOS uygulamaları: 11-18 Mart 2017

0
38

Kolay ulaşım için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Haftanın uygulamaları serimizde bugün  7 tane uygulama var. Bu uygulamalardan bazıları ücretliyken bazıları da ücretsiz. Sizler de yorum kısmından beğendiğiniz uygulamaları bizimle paylaşabilirsiniz.

Barbie geri geldi

Bu haftanın uygulamaları arasında 7’den 70’e herkesin tanıdığı bir isim var: Barbie.. Kızların idolu, süpermodel bebek Barbie ile dünyayı gezebilir, maceralara atılabilirsiniz.

Barbie Sparkle Blast (ücretsiz, iPhone ve iPad) ile dünyanın farklı yerlerinde çeşitli bulmacaları çözeceksiniz. 3 farklı oyun modu var. İlerlemelerinizi arkadaşlarınız ve ailenizle de paylaşabiliyorsunuz.

All in One

All in One

All in One ($3, iPhone) ücretli bir uygulama. Yapılacaklar listesi, hesap makinesi, notlar uygulaması, gizli bilgileri, özel mailleri ve şifreleri depolama özelliği gibi kabiliyetleri var.

Blin.gy

Blin.gy

Blin.gy (ücretsiz, iPhone ve iPad) ile 40.000’den fazla müzik videosuna erişim sağlayabileceksiniz. (Tabi yabancı müzik severler için)

Cassette

Cassette

Cassette (ücretsiz, iPhone) iPhone mikrofonu üzerinden ses kaydı, sesi eş zamanlı işleme gibi yeteneklere sahip bir uygulama ile konuşmalarınızı kaydedebiliyorsunuz. 30 dakikalık ücretsiz kullanım sonrası için aylık 10 dolar isteyen uygulama ile de 3 saat kayıt yapmak mümkün.

Encode

Encode

Kodlama yeteneğinizi geliştirmenizin eğlenceli bir yolu “Encode” uygulaması. İçerisinde bulunan bir çok oyun ile JavaScript, HTML ve CSS kodlama yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Encode iPhone ve iPad’lerde kullanılabilen ücretsiz bir uygulama. 5 Dolar vererek Encode Plus aldığınızda ekstra kodlama dersleri ve website tasarımı gibi derslere de ulaşabiliyorsunuz.

Timeless

timeless

Timeless (freemium, iPhone, iPad, ve Apple Watch) bir meditasyon uygulaması. Uzmanlar ve tecrübeli meditasyoncuların rehberliğinde hazırlanmış olan uygulama ile meditasyon pratiğinizi geliştirebilirsiniz. Faydaları ne peki? Daha stressiz ve rahat yaşam..

Urban Movie Channel

 

Urban Movie Channel

Urban Movie Channel ($7 aylık, iPhone and iPad) BET tarafından geliştirilmiş bir uygulama. Filmler, belgeseller, diziler, şov programları ve diğer türleri izleyebilirsiniz. İçeriğin ingilizce olduğunu belirtelim. Uygulamanın odağı Afro Amerikalılar. İngilizce partik yapmak isteyenler için faydalı olabilir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?