Bir Duvar Kağıtları yazımızla daha karşınızdayız. Bu haftada yine birbirinden güzel Duvar Kağıtları sunmaya çalışacağız. Yine her zaman olduğu gibi Duvar Kağıtları için nasıl indirme yapacağınızı aşağıya bir rehber olarak ekleyeceğiz. Bu kısımda paylaşacağımız resimlerin hakkında biraz bilgi verelim.

İlk sınıfta, Apple logosunun bulunduğu neon renklendirmelerin yapıldığı duvar kağıdı modellerine ve siyah beyaz Apple logolu duvar kağıdı modellerinde yer vereceğiz. Diğer seride ise Product RED olarak tanıtımı yapılan kırmızı iPhone 8 modellerinde kullanılan duvar kağıtlarını paylaşacağız.

Son olarak ise genel görsellere yer vereceğiz. Beğendiğiniz herhangi bir görseli seçebilir ve belirttiğimiz yöntemlerle bu görselleri telefonunuza indirebilirsiniz. Ayrıca duvar kağıtları konusunda yorumlarınızı da bekliyoruz.

Neon ve Siyah Beyaz Duvar Kağıtları

iPhone X İçin

RED iPhone Duvar Kağıdı

Genel Duvar Kağıtları

Görselleri Yükleme

Masaüstü için

Bilgisayarınızdan da yine galeride beğendiğiniz duvar kağıdına tıklamalı, daha sonra resmin tam boyutunu görmek için sağ tıklayıp “resme bak” demeniz gerekiyor.

Resim tam boyut olarak açıldığında “resmi farklı kaydet” demeniz yeterli olacaktır.

Mobil için

Resme tıklamanız ve ardından resmi tam boyut olarak görüntülemeniz gerekiyor.

Galeride seçtiğiniz resme tıkladığınız zaman resmin tam boyutu açılacaktır. Sonrasında resim üzerine bir süre basılı tutup, “resmi indir” seçeneğine basmanız yeterli.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?