Haftanın En İyi iOS Uygulama ve Oyunları (24-25 Mart)

Bu haftanın En İyi iOS Uygulama ve Oyunları hangileri? En İyi iOS Uygulama ve Oyunları için özellikler ve indirme linkleri haberimizde!

0
87

En İyi iOS Uygulama ve Oyunları dizimize devam ediyoruz. Geçen hafta en çok indirilen oyunları ve uygulamaları ele almıştık. Şimdi ise bu hafta En İyi iOS Uygulama ve Oyunları olarak seçilen uygulamalar ve oyunları ele alacağız. Hemen uygulama ve oyunlara geçelim.

En İyi iOS Uygulama ve Oyunları Hangileri?

Başlamadan önce mini bir bilgilendirme yapalım. En İyi iOS Uygulama ve Oyunları içerisinde yer vereceğimiz seriler, ücretsiz uygulamalardan oluşmuyor. Sadece ücretsiz uygulamalar değil bunun yanında ücretli uygulamaları ve oyunları da ele alacağız.

PUBG Mobile

Bu haftanın en çok indirilen oyunu PUBG oyunu oldu. Geçen hafta yayınlanan ve yayınlandığı gibi indirme rekorları kıracak seviyede ilgi gören yapım, bu haftayla beraber zirveye oturan oyunlar arasında yer aldı. En İyi iOS Uygulama ve Oyunları içerisinde de en çok indirilen ve en aktif olarak kullanılan oyunlar arasında yer alan yapımın, en az konsol ve bilgisayar sürümleri kadar ilgi göreceği söyleniyor. Gidişatında bu yönde olduğunu söylemek gerek.

PUBG Mobile

Teknik detayları bir kenara bırakacak olursak oyunun konsol ve PC sürümleriyle hemen hemen aynı yapıyı sunduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca oyunun bazı sorunları çözme adına bu hafta içerisinde güncellemeler aldığını da ekleyelim. Bu güncellemelerle beraber mobil versiyonun daha da gelişeceği belirtiliyor.

iOS işletim sistemi en az iOS 9 istiyor
Boyut 892.7 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

Skullgirls

Japon çizgi film serileri anime tarzında grafikleri ile dikkat çeken Skullgirls, bir dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Skullgirls

RPG benzeri bir yapısının da dikkat çektiği Skullgirls oyununda 2D animasyon karakterlerle mücadele ediyorsunuz. Bunun dışında oyunda 3 farklı oyun modunun bulunduğunu ve hikaye modunda da ilerleyebileceğinizi ekleyelim.

iOS işletim sistemi en az iOS 8 istiyor
Boyut 155.4 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Skullgirls: Fighting RPG
‎Skullgirls: Fighting RPG
Developer: Autumn Games
Price: Free+

AR Night Sky

iPhone kamerasını kullandığınız AR Night Sky, gök nesnelerini tanımlamanızı sağlıyor. Gökyüzünde, gündüz veya gece gök cisimlerini hassas bir şekilde tespit etmek ve tanımlamak için kameranızı kullanan güzel ve sezgisel bir yıldız izleme uygulama olarak tanıtılan uygulamanın ne kadar başarılı sonuçlar verdiği tartışılır.

AR Night Sky

Fakat tanıma göre “Gökyüzünü tararken, Ay’ı konumlandırırken, uzaktaki galaksileri keşfederken ve uydulara tanıklık ederken, en sevdiğiniz takımyıldızlarınızı ortaya çıkar.” İfadelerine yer verilmiş.

iOS işletim sistemi en az iOS 10 istiyor
Boyut 104 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

AR Night Sky & Star Guide
AR Night Sky & Star Guide

TouchPad

Bilgisayarlarda kullanılan TouchPad kısmından adını alan uygulama, iPad ve iPhone cihazlarınızda uzaktan erişim sağlayıp, bilgisayarınızı kontrol etmenizi sağlıyor.

TouchPad

Hem klavye hem de Mouse işlevlerini telefonlarınızla halletmenize olanak sağlayan uygulama, hemen hemen her işletim sistemini de desteklemekte. Ayrıca kolay kontrol butonları içinde kullanıcılara çeşitli özelleştirmeler sunulduğunu ekleyelim.

iOS işletim sistemi en az iOS 11.2 istiyor
Boyut 29 MB
Fiyat 4.99 dolar
İndirme Linki  

‎TouchPad
‎TouchPad
Developer: Edovia Inc.
Price: TRY 36.99+

Nano Golf

Golf için farklı bir yaklaşım sunan Nano Golf, farklı engellerden geçip golf topunu deliğe ulaştırmanız üzerine kurulmuş olan bir oyun. 70 seviyeden fazla level sunan oyunda birbirinden çeşitli engelleri aşmanız ve topu hedefine oluşturmanız gerekiyor.

Bir mini bir bulmaca oyunun sunulduğunu söyleyebiliriz. Grafikler çok iyi seviyede olmasa da oynanışla beraber sizi kendine bağlayacak bir oyundan söz ettiğimizi de belirtelim.

iOS işletim sistemi en az iOS 8 istiyor
Boyut 26.6 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Nano Golf: Puzzle Putting
‎Nano Golf: Puzzle Putting
Developer: Nitrome
Price: Free+

Cartoon Photo Editor

Fotoğraf düzenleme ve filtre uygulaması olan Cartoon Photo Editor, fotoğraflarınızı bir çizim haline dönüştürmenizi sağlıyor.

Cartoon Photo Editor

Standart çizimler yerine fotoğraflarınızın bir karikatür haline getirilmesini sağlıyorsunuz. Ayrıca bu fotoğrafları da sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabiliyorsunuz.

iOS işletim sistemi en az iOS 9 istiyor
Boyut 34 MB
Fiyat ücretsiz
İndirme Linki  

‎Cartoon Photo Editor-Comic Art
‎Cartoon Photo Editor-Comic Art

 

İLGİLİ HABER:  Günün Ücretsiz iOS Uygulamaları (20 Şubat)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?