Haftanın En İyi Duvar Kağıtları (14-15 Nisan)

En İyi Duvar Kağıtları yazımızla yeniden karşınızdayız. Bu hafta seçtiğimiz En İyi Duvar Kağıtları ve nasıl indirme yapacağınız yazımızda!

0
761
En İyi Duvar Kağıtları

Günün ücretsiz uygulamaları ve haftalık olarak yayınladığımız haftanın en iyi uygulamalarından sonra şimdi ise Haftanın En İyi Duvar Kağıtları yazı dizimizle karşınızdayız. Her hafta 10 yeni duvar kağıdını sizlerle paylaşacağız. Buna ek olarak günün duvar kağıtlarını da yine sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızdan herhangi bir kategoriye yer vermediğimizi de ekleyelim. En İyi Duvar Kağıtları için genel, yani her kategoriden seçimlere yer vereceğiz.

En İyi Duvar Kağıtları

En İyi Duvar Kağıtları için görsellere geçmeden önce görselleri nasıl indireceğiniz konusunda da bilgiler verelim. Tüm görsellere aşağıda verdiğimiz galeriden ulaşabilirsiniz. Galeri bölümünden resimleri görüntüleyebilirsiniz. Galeri içerisinde beğendiğiniz duvar kağıdını indirmek için yapacaklarınız aşağıda.

Mobil için

  • Resme tıklamanız ve ardından resmi tam boyut olarak görüntülemeniz gerekiyor.
  • Galeride seçtiğiniz resme tıkladığınız zaman resmin tam boyutu açılacaktır. Sonrasında resim üzerine bir süre basılı tutup, “resmi indir” seçeneğine basmanız yeterli.

Masaüstü için

  • Bilgisayarınızdan da yine galeride beğendiğiniz duvar kağıdına tıklamalı, daha sonra resmin tam boyutunu görmek için sağ tıklayıp “resme bak” demeniz gerekiyor.
  • Resim tam boyut olarak açıldığında “resmi farklı kaydet” demeniz yeterli olacaktır.

İndirdiğiniz duvar kağıtlarını telefonunuzun ayarlar kısmından, ana ekrana uygulayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone için Duvar Kağıdı - 49

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?