Günün Ücretsiz Uygulaması; Browser and File Manager for Documents

0
467

App Store‘da her gün bir uygulamayı ücretsiz olarak indirme şansına sahip oluyorsunuz. Bugün ise normalde 10.50TL karşılığında sahip olabileceğiniz Browser and File Manager for Documents uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hem Safari gibi internet tarayıcısı olarak kullanabilirsiniz hem de internet üzerinden dosya indirme işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

App Store’da “Browser and File Manager for Documents” yazarak aratıp indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde internette resim, zip, pdf ve daha bir çok dosya uzantısını indirip iPhone, iPad ya da iPod’da saklayabilirsiniz. Hatta indirdiğiniz dosyaları istediğiniz bir şekilde düzene sokabilir ve böyle saklamaya devam edebilirsiniz.

Uygulamanın kendi açıklamalarına göz atarsanız, bu uygulama ile birlikte ses dosyası ya da video indiremeyeceğinize dair bir bilgi yer alıyor. Ancak yine de YouTube üzerinden istediğiniz videoyu ses dosyası halinde indirebiliyorsunuz. Fakat görüntülü olarak bir video indirme işlemi malesef gerçekleştiremiyor.

Browser and File Manager For Documents

Zip halinde indirdiğiniz dosyaları ve rar halinde indirdiğiniz dosyaları sıkıştırmadan çıkarabilir ve dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Yine uygulamanın kendi sayfasında doc xls pdf ppt txt html rtf ve 100+den fazla dosya türü ile düzenlemeler yapabileceğinize dair bir bilgi yer alıyor.

Browser and File Manager for Documents’i hemen indirmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iOS 12.1.1 Güncellemesi Yayınlandı – İşte Değişiklikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?