Günün Ücretsiz iPhone ve iPad Uygulamaları (14.11.2017)

1

Kişisel egzersiz programınızı takip etmek, işletmenizi yönetmek, milyonlarca takipçi veya müşteri ile iletişim halinde kalmak, arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle sosyalleşmek veya cihazınızdan en iyi faydayı elde etmek istiyorsanız, uygulamalar bu etkinlikleri ve daha fazlasını gerçekleştirme konusunda işinizi kolaylaştırır. iPhone ve iPad için bedava indirilebilen tonlarca müthiş uygulama olsa da, olağanüstü olanlar belli bir ticari fiyatla sunuluyor. Ancak kullanmak istediğiniz her uygulamaya belli bir ücret ödemek akıllıca bir şey olmayacaktır değil mi?

iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretli uygulamaları ücretsiz indirmek gibisi yoktur. iPhone, iPad, iTunes ve daha pek çok Apple ürünü ile ilgili güncel bilgiler paylaşan Apple Uzmanı ekibi olarak, her gün kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan ücretli iPhone uygulamalarını sizlerle paylaşmaya karar verdik. Ekip olarak, her zaman iOS cihazlarımızdaki kullanıcı deneyimini büyük ölçüde geliştiren mükemmel uygulamalar bulmak için zaman harcıyoruz. Dürüst olmak gerekirse, bulduğumuz ücretsiz uygulamalar iOS cihazlarımızı daha çok sevmemizi sağlıyor.

Bu nedenle, iOS cihazınızda olmasını istediğiniz ancak ücretli olduğu için indirmediğiniz uygulamalar varsa, bu sayfaya her gün göz atmak isteyebilirsiniz. Listede yer alan ücretsiz uygulamayı bir kez indirdikten sonra, sonsuza dek ücrestiz olarak kullanabilirsiniz. Bu bölümü interaktif hale getirmek için gelişticileri, AppleUzmani ziyaretçilerine ücretsiz olarak vermek istedikleri uygulamaları bize göndermeye davet ediyoruz.

Devam edin ve en sevdiğiniz iPhone uygulamalarını indirin. Ve geliştiriciler, uygulamalarınızı göndermeyi unutmayın.

Bu sayfayı ücretsiz iPhone uygulamalarından günlük bir doz almak için sık kullanılanlar arasına eklediğinizden emin olun!

Günün Ücretsiz iPhone ve iPad Uygulamaları (14 KASIM 2017)

Download @
App Store

Download @
App Store

Geliştirici: Nitish Mishra
Fiyat: Ücretsiz
Download @
App Store

Geliştirici: Vito Technology Inc.
Fiyat: Ücretsiz
Download @
App Store

Download @
App Store

Geliştirici: Pinpin Team
Fiyat: Ücretsiz
Download @
App Store

Geliştirici: Appsolute Games LLC
Fiyat: Ücretsiz
Download @
App Store

Geliştirici: Pascal Mermoz
Fiyat: Ücretsiz
Download @
App Store

Geliştirici: Kekoa Vincent
Fiyat: Ücretsiz
Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

1 YORUM

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here