Günün Ücretsiz App Store Uygulamaları

0
App Store

Apple’ın uygulama mağazası olan iTunes üzerinde binlerce uygulama yer alıyor. Tüm bu uygulamalar içerisinde ise binlerce ücretsiz uygulama olduğunu söylemek gerekiyor. Birde bunun ücretli olsa da günlük olarak yayınlanan ücretsiz uygulamalarda yok değil.  Peki bugün App Store üzerinde hangi uygulamalar ücretsiz bakalım.

LivePapers: Günün ücretsiz olarak sunulan uygulamalarından biri olan LivePapers fotoğraflarınıza canlı duvar kağıdı özelliği eklemenize olanak sağlıyor. Çektiğiniz fotoğrafları kısa süre içerisinde uygulama ile beraber hareketli duvar kağıtlarına dönüştürebiliyorsunuz.

LivePapers

Stickman Basketball 2017: Adından da anlaşılacağı gibi Stickman Basketball 2017 bir basketbol oyunu. Çöp adamları kontrol ederek oynadığını basketbol oyunun da kendi takımınızı oluşturabildiğiniz gibi 100’ün üzerinde de takım içerisinde takım seçebiliyorsunuz. Sürekli güncellenen oyun bugünün ücretsiz serilerinden.

Stickman Basketball 2017

Aquamarine HD: Grafikleri ile öne çıkan oyunlardan biri olan Aquamarine HD oyunu yine günün ücretsiz uygulamaları arasında. Genel olarak denizin altında geçen bir macera oyunu olarak karşımıza çıkan oyunda hem yüksek grafikler hem de maceracı oyun yapısı dikkat çekmekte.

Aquamarine HD

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here