Günün ücretsiz App Store Uygulamaları: Scanner ve Translator & The True Dips Workout & Polimer

0

Bugün de size normalde parayla satılan ama 24 saatliğine ücretsiz olan 2 güzel uygulama ve 1 puzzle oyunu tanıtacağız.

Scanner&Translator

Scanner&Translator son zamanlarda beni en fazla şaşırtan uygulama oldu. Tamam sözlük ama bir resimdeki yazıyı algılayıp 70’den fazla dilde çeviri yapabiliyor. Scanner özelliği zaten tarayıcı özelliği demek. Bu uygulamanın yaptığı işi şu şekilde yapardık:

Tarayıcı ile belgeyi tarayıp, Abby Fine Reader ile word dosyası haline getirip, translate ile çevirirdik. Scanner&Translator tüm bu işlemleri tek tuşla hallediyor.
Scanner
“Scanner & Translator” bugün 6.49 TL’den 0 TL’ye düşüyor.

indirrrr

The True Dips Workout

Yaz günlerinde yağ yakmak isteyenler, kas yaapmak isteyenler veya sıkılaşmak isteyen bayanlar için yapılmış bir uygulama “The True Dips Workout

60 Set üstü ve yüksek hareket algılayıcı özellikleri olan bu fitness koçu bugün için ücretsiz.

ucretsiz-uygulama

The True Dips Workout” bugün 5.49 TL’den 0 TL’ye düşüyor.

 

indirrrr

Polymer

Polimer zor bir puzzle oyunu olarak tanımlanıyor. Eğer siz de benim gibi puzzle oyunlarından hoşlananlardansanız Polimer tam size göre

Akılcı bir oynayış tarzını, mantık hatası yapmadan dizili parçaları yüksek puanlara ulaşmak adına birleştirerek süreyi iyi kullanmayı amaçlamakla oluşturan bir oyun.

polimer

indirrrr

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here