Günün ücretsiz App Store Uygulamaları – 21 Ağustos 2016

0

Sık sık günün 24 saatliğine ücretsize düşen uygulamalarını sitemizde paylaşıyoruz. Paylaşım saatlerimiz genelde akşam veya akşama doğru. Yani arkadaşlar, bu uygulamaları indirmek istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmalısınız. 24 saat kalmadı çünkü. Arkadaşlarınızı da bu konulardan haberdar ederseniz, size teşekkür ederler. 🙂

Bugünün ilk ücretsiz uygulaması, OverColor Pro

OverColor Pro bir puzzle oyunu. Birbirinden güzel tasarlanmış 125 farklı zeka sorusu çözmeniz için sizi bekliyor. 5 farklı zorluk seviyesi var. Kendiniz uygun olanı seçiyorsunuz.
OverColor Pro” bugün 6.49 TL’den 0 TL’ye iniyor.

Bugünün ücretsiz olan 2. uygulaması, Justframe Pro

Justframe Pro bir fotoğraf uygulaması. İçinde 70 filtre, 120 den fazla çerçeve ve kenarlık var. Fotoğraflarınıza profesyonellik katabileceğiniz çok güzel bir uygulama. Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve kısa sürede, birkaç dokunmaya, fotoğraflarınızda çok farklı ve özel efektler yapmak istiyorsanız bu uygulamayı kaçırmayın.

Justframe Pro bugün 7.99 TL’den 0 TL’ye iniyor.

 

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here