Ücretsiz GTA 5 haberi bir süredir internet dünyasını etkisi altına almış durumda. Yeni bir anlaşma yapıldığı ve oyunun ücretsiz olacağı konuşuluyor ve birçok bilgi paylaşılıyordu. İddialar gerçek oldu ve hala çok popüler olan oyun ücretsiz hale getirildi.

Steam ile Epic Games arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak olan haber, akşam saatlerinde geldi. 1 haftalık bir süre verildi ve GTA 5 ücretsiz oldu.

GTA 5 Ücretsiz Nasıl Alınır?

Oyunu ücretsiz almak için ne bir şart var ne de bir kural var. Epic Games hesabının olması size yetecek. Kampanyanın bu kadar konuşulmasının, bu derece gündem olmasının nedeni de bu. Tek kısıtlama, tek sınırlama süre konusunda.

GTA 5

21 Mayıs tarihine kadar oyunu kütüphanenize eklemeniz lazım. 1 hafta boyunca GTA 5 ücretsiz. Eğer Epic Games hesabınız yoksa ya da oyunu nasıl alacağınızı bilmiyorsanız, bilgi verelim.

  • Hesabınız yoksa, bu bağlantı üzerinden ücretsiz olarak bir hesap açın.
  • Epic Games Launcher uygulamasını indirin. Bu program oyunlara giriş yapmak için gerekli olan program.
  • Programı kurun ve açtığınız hesap ile Launcher’a giriş yapın.
  • GTA 5 oyununu aratarak kütüphanenize ekleyin.

Bu işlemler yeterli olacaktır. Steam gibi düşünebilirsiniz. Steam uygulamasını değil de doğrudan Epic Games Launcher uygulamasını kullanacaksınız. Ücretsiz GTA 5 almak için verilen süre ise 21 Mayıs. Bu süre sonunda oyun eski fiyatına dönecek ama bu süre içerisinde oyunu alırsanız, tamamen sizin olacak.

İLGİLİ HABER:  Apple One Nedir? Paket Ücretleri Neler?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?