GSM İletişim Güvenilir Mi ?

6
762
GSM İletiişim Güvenilir Mi
GSM İletiişim Güvenilir Mi

GSM İletişim hakkında bilmek istediğiniz her şeyi bu makale aracılığı ile sizlerle paylaşmak istiyoruz. GSM İletişim’in tüm kurumsal bilgilerine ulaşabilirsiniz.

GSM İletişim Vergi Dairesi Numarası

GSM İletişim 2760431268 vergi kimlik numarası ile Kadıköy vergi dairesine bağlıdır. Dilediğiniz gibi bu numara ile Kadıköy vergi dairesinden araştırma yapabilirsiniz. Hemen aşağıdaki görselde vergi levhası paylaşılmıştır. Görsel üzerine tıklamanız yeterlidir.

GSM İletişim Vergi Levhası
GSM İletişim Vergi Levhası

GSM İletişim Adres Bilgileri

GSM İletişim İstanbul’un Kadıköy semtinde bulunmaktadır. Hemen aşağıda firmanın iletişim bilgilerine ulaşabilir ve görsel tıklayarak dış görünüşüne bakabilirsiniz.

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 02165504060

GSM İletişim
GSM İletişim

GSM İletişim Marka Tescil Belgesi

GSM İletişim markası tescillidir. Marka tescil numarası 2017 07764 olup GSM İletişim yazarak veya marka tescil numarası ile Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinden sorgulama yapabilirsiniz. Hemen aşağıdaki görsele tıklayarak da marka tescil belgesini görüntüleyebilirsiniz.

GSM İletişim Marka Tescil Belgesi
GSM İletişim Marka Tescil Belgesi

GSM İletişim Yurtiçi Kargo Sözleşmesi

GSM İletişim ile Yurtiçi Kargo arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır. Bu sayede iki taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetinden faydalanılarak parça değişimi yapılması sağlanabilmektedir. GSM İletişim Yurtiçi Kargo gönderi numarası 298026731‘dir. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden bu numarayı araştırabilirsiniz.

GSM İletişim Teknik Servis Sigortası

GSM İletişim teknik servisi sigortalıdır. Yani cihazınız teknik servise girer girmez sigortalanmış olur. Hemen aşağıda bulunan görsele tıklayarak ticari paket sigorta belgesine ulaşabilirsiniz.

GSM İletişim Teknik Servis Sigortası
GSM İletişim Teknik Servis Sigortası

GSM İletişim SGK Belgesi

GSM İletişim Sosyal Güvenlik Kurumu belgesine hemen aşağıda bulunan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GSM İletişim SGK Belgesi
GSM İletişim SGK Belgesi

GSM İletişim Esnaf ve Sanatkar Sicil Tasdiknamesi

GSM İletişim İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlıdır. Esnaf ve Sanatkar Sicil Müdürlüğü belgesine hemen aşağıda bulunan görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

GSM İletişim Esnaf ve Sanatkar Sicil Belgesi
GSM İletişim Esnaf ve Sanatkar Sicil Belgesi

GSM İletişim Hakkında

GSM İletişim akran ve parça değişiminde Türkiye rekorunu elinde bulunduran ve bu rekoru gerek videoları gerekse de fotoğrafları ile kanıtlayan bir teknik servistir. APPLE Uzmanı olarak çözüm ortağımızdır.

İLGİLİ HABER:  Bir tasarımcının en büyük yardımcısı kullanışlı 5 program

GSM İletişim’de yapılan parça değişimleri sonrasında telefonunuz 6 ay GSM İletişim imzalı ve kaşeli teknik servis garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilmektedir. Bu sayede değiştirilen parça ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan her türlü teknik sorun ücretsiz olarak çözüme kavuşturulmaktadır. GSM İletişim’de yapılan tüm tamir işlemleri 7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır. Teknik servis odası tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmıştır.

Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

GSM İletişim’de ekran değişimi nasıl yapılır örnek olarak hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz LG Q6 ekran değişimi videosunu ve hemen ardından Türkiye rekoru videousunu izleyebilirsiniz.

GSM İletişim hakkında aklınıza takılan tüm soruları bu makale aracılığı ile sorabilirsiniz.

6 YORUMLAR

  1. Adamlar ne var ne yoksa paylaşmışlar:D Bu kadar belgeye ne gerek vardı hocam zaten videolarını izliyoruz ve gerçek olduklarını biliyoruz.

    • Tolga Bey merhaba;
      Teknik servisimizi tercih eden kullanıcıların bizleri daha yakından tanıması için tüm bilgilerimizi paylaştık. Youtube sayfamızı takip ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.
      Selamlar.

  2. Sizin aracılığınız ile iphone 6 ekran değişimi yaptırmıştım ve daha sonrasında da haberlerinizi yakından takip ediyorum. Hızlı ve garantili hizmet verdikleri doğrudur güvenebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?