Gizli Kalmış 5 iOS 13 Özelliği

0
2952
gizli kalan iOS 13 özellikleri

Apple’ın iOS 13 tanıtımı sonrasında merak edilen detayları öğrenme şansını bulduk. İşletim sisteminin hemen hemen tüm özellikleri açıklandı. Hemen hemen diyoruz çünkü iOS 13 işletim sisteminin tanıtımı sırasında söz edilmeyen ancak tanıtımdan sonra beta sürümlerinde karşımıza çıkan ufak tefek değişikliklerde yok değil.

Doğrudan Apple tarafından açıklanmayan ancak ortaya çıkan bu yeniliklere ve kullanımlarda karşımıza çıkan değişikliklere bakalım. Bakalım gizli kalan iOS 13 özellikleri neler?

Gizli Kalan iOS 13 Özellikleri

Başlıklar halinde ufak tefek değişiklikleri ele alacağız. Genel kullanımda karşımıza çıkan bu değişiklikleri değerlendirmek size kalmış.

Önceki

5. Quick Touch Sistemi

Aslında daha önce paylaştığımız yazılarda da 3D Touch özelliğinin yavaş yavaş son bulacağını belirtmiştik. Bu yıl tanıtımı yapılan modellerde 3D Touch tamamen son bulacak. iOS 13 işletim sistemiyle beraber ise Quick Touch sistemi gelecek.

Kullanıcıların simgelere uzun süreli basmaları durumunda Quick Touch sistemi devreye girecek ve kullanıcılara bazı özelleştirme seçenekleri sunulacak.

gizli kalan iOS 13 özellikleri
Önceki

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?