Ghostek iPhone 11 Tasarımını Ortaya Çıkardı

0
520
Ghostek iPhone 11

Apple’ın yeni akıllı telefonlarının özelliklerinin nasıl olacağı konusunda sürekli yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu konuda tasarım kısmına ayrı bir parantez açmak gerekiyor. Telefonların tasarımının nasıl olacağı konusunda ilk bilgiler render çizimlerinde ortaya çıkmıştı. Hemen sonrasında ise belli başlı kılıf görsellerinde detaylar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Ghostek iPhone 11 kılıflarıyla tasarımın ortaya çıktığını gördük.

Ghostek iPhone 11 Kılıflarında Yer Alan Detaylar

Aslında kılıf görselleri yeni bir şeyi ortaya koymamış. Yine benzer bir tasarım çizgisinin doğrulandığını görmekteyiz. Telefonun kılıfının Atomic Slim3 olarak isimlendirildiğini ekleyelim. Özel bir koruma kılıfı olarak karşımıza çıkan alüminyum kılıflar, 3 arka kameralı tasarımı onaylıyor.

Üst üste sıralı olan çift kameranın dışında bir de yan kısımda üçüncü bir kameranın yer aldığını görüyoruz. Kare içerisinde yer alacak olan kameraların beraberinde bir de flaş ışığının kullanıldığını görmek mümkün oluyor. Bunun dışında bir detay söz konusu değil. Telefonların çentik alanı kullanımına da devam edeceği kesin bir şekilde görülüyor.

Ghostek iPhone 11

Kısacası Ghostek iPhone 11 kılıfları sonrasında da tasarımın doğrulandığını belirtmek gerekiyor. Yeni akıllı telefonların tasarımında fark sunacak bir artı olup olmayacağını tanıtımdan sonra göreceğiz.

Fakat bu görsellere baktığımız zaman, beklentilerin çok da dışına çıkılmayacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Şimdilik tanıtımı beklemek gerekiyor. Bakalım tanıtımdan sonra nasıl detaylar ortaya çıkacak.

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3.4 - iOS 9.3.5 karşılaştırması (Hız testleri)

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?