Galaxy Note 7 için özel yanmayan kutu

0
24

Galaxy Note 7 piyasaya çıkalı 3 ay oldu. İlk çıktığı günlerden bugünlere kadar sorun çıkartan Note 7’lerin satışı durdurulmuştu. Bu hafta Samsung tarafından yapılan açıklamalar teknoloji gündemine bomba gibi düşmüştü. Gelen açıklamalara göre, Samsung satılan Note 7’lerin tümünü geri çağırmıştı. Sonuç olarak Samsung’un piyasa değeri 1 günde 17 milyar dolar azaldı. Yeni gelen bir habere göre de, Samsung Note 7’lerin iade edilmesi için müşterilerine özel bir kutu gönderiyor.

Note 7 iade kiti

Samsung firması, Amerika’da bulunan müşterilerinin, Note 7’lerin iade edilmesi iade kiti yollamaya başladı.

Bu iade kitinin içinde şunlar var: Termal bir kutu, eldivenler, anti statik poşet ve açıklama kağıdı

Termal kutunun içinde 2 küçük kutu daha var. Açıklamaya göre, telefonu anti statik poşete koyuyorsunuz, daha sonra diğer kutulara koyup kargo ile Samsung’a yoluyorsunuz.

 

 

İade Kiti Türkiye’de dağıtılacak mı ?

ilgili iade kitinin Türkiye’de Samsung tarafından kullanıcılara dağıtılıp dağıtılmayacağı hakkında şu an bir haber yok. Ama Samsung Türkiye böyle bir karar alırsa şaşırmayız.

Aşağıda iade kitinin hazırlanması ile ilgili bir video var.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz. AppleUzmani.net'i desteklemek için lütfen sosyal medya sayfalarımızı beğeniniz ve konuyu paylaşınız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?