Fortnite iOS için Güncelleme Yolda

0
94

PUBG oyunu ve Fortnite oyunu, yeni bir tür ortaya çıkardı. Giderek yaygınlaşan yeni oyun türü, akıllı telefonlarda da bir hayli ses getirmeye başladı. Mobil sürümüyle karşımıza çıkan Fortnite ise yavaş yavaş rakibini de geride bırakmaya ve öne çıkmaya başladı. İlk olarak iOS kullanıcıları için yayınlanan Fortnite mobil sürümüyle, akıllı telefonlarda da en çok oynanan oyunlardan biri olan yapım, son günlerde bazı sıkıntılar ile anılmaya başlandı. Oyun içerisinde performans sorunları ve oyunun açılmaması gibi sorunların artmasının ardından ise Epic Games tarafından bir açıklama yayınlandı.

Fortnite Güncellemesi Yolda

Kullanıcılardan gelen şikayetlerin artması ve Fortnite iOS sürümünde bir türlü istenen değere ulaşılamaması sonrasında Epic Games, önemli açıklamalara yer verdi. Gelen yorumlar üzerine açıklama yapan firma, sorunun farkında olduklarını belirtti.

Kullanıcılardan gelen yorumlar sonrasında test yaptıklarını ve sorunları tespit ettiklerini belirten Epic Games, güncelleme üzerinde çalışmalara da çoktan başlamış durumda. Firma tarafından yapılan açıklamaya bakacak olursak, yeni güncelleme düzenleme yönüyle ağır basacak. Şu an için test aşamasında olduğu belirtilen düzenleme güncellemesinin kısa süre içerisinde yayınlanacağı ve güncelleme sonrasında tüm sorunların giderileceği bilgisi veriliyor.

Fortnite iOS

Güncelleme konusunda bilgiler veren markanın, bunun dışında bir de sürpriz haber verdiğini ekleyelim. Açıklamalara göre Fortnite Apple TV içinde destek verecek. Bunun için çalışmaların devam ettiğini ekleyen Epic Games, kısa süre içerisinde Apple TV üzerinden Fortnite oynamanın mümkün olacağı haberini de vermiş oldu.

Oyunun yeni sürümlerinin ne zaman geleceği konusunda ise kesin tarihler verilmiş değil. Açıklamalarda süre için sadece “kısa bir süre” ifadesine yer verildi. Güncelleme yayınlandığı zaman, sorunları ne kadar çözebilecek görülecek.

İlginizi Çekebilir: iOS 12 Bilgilendirmeleri Başladı

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?