Özellikle bilgisayar kullanıcılarının ilgi odağı haline gelen Fornite oyunu, çok kısa bir süre içerisinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. En büyük rakip olarak gösterilen PUBG oyununu bile geride bırakan Fornite oyununun bu başarısı, oyunu mobil dünyaya da taşıdı. Geçtiğimiz günlerde ilk olarak Fornite iOS sürümü yayınlanmıştı.

Yayınlanan yeni sürümün en büyük olayı ise mobil sürümün davetiye ile kullanıcı alması olmuştu. Oyuna üye olmak için davetiye almanız ya da oyunun mevcut sürümlerine üye olan, oynayan kullanıcılardan biri olmanız gerekiyordu. Aksi halde oyunun oynanması mümkün değildi. Şimdi ise Fornite iOS herkese açık olarak yayınlandı.

Fornite iOS Yayında

Geçtiğimiz hafta oyunun ilk büyük güncellemesini aldığını görmüştük. iOS için yayınlanan güncellemede yeni silah paketleri, antialiasing iyileştirmeleri, grup metin görüşmeleri özellikleri gibi oldukça önemli güncellemeler yer almıştı. Güncellemenin hemen arkasından davetiyesiz kaydın ne zaman geleceği konusunda sorular gelmeye başlamış ve sosyal medyada Epic Games sayfalarında bu konuda birçok mesaj görmüştük.

İşte beklenen haberde bugün sosyal medya üzerinden verildi. Artık davetiyeye gerek kalmadan, ücretsiz olarak oyuna erişim sağlayabileceksiniz. Davetiyelerin ortadan kalkmasının ardından, isteyen kullanıcıların oyuna kayıt olabilecekleri belirtildi. Bu şekilde oyuncu sayısının da bir hayli artması bekleniyor. Ayrıca yapım, yeni güncellemelerinde yolda olduğunu belirtmiş durumda. Oyunun mevcut sürümüne ise aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

‎Fortnite
‎Fortnite
Developer: Epic Games
Price: Free+
İLGİLİ HABER:  Apple Pay'in Amerika'da Kullanımı ve Türkiye

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?