Football Manager 2020 iPhone ve iPad için Yayında

0
150
Football Manager 2020

Football Manager, efsane haline gelmiş olan futbol oyunlarından biri olarak biliniyor. Son yıllarda oyuncu sayısı da sürekli olarak artış gösteren yapımın, son olarak mobil dünyaya giriş yaptığını da gördük. Football Manager 2020 ile mobil dünyada giriş yapan seri, hem iPad modelleri için hem de iPhone modelleri için yayınlandı. iPad ve iPhone için iki ayrı versiyon şeklinde yayınlanan Football Manager 2020 mobil, tablet ve telefonlarda farklı deneyimler sunuyor.

Football Manager 2020 İki Farklı Versiyonla Geliyor

Sega ve Sports Interactive tarafından yayınlanan seri, tabletler için Football Manager 2020 Touch adıyla geliyor. Tablet versiyonunun geniş ekranlara uygun olarak sunulan bir versiyon olduğunu ve ekranın biraz daha net bir görüntü sunduğunu görüyoruz. Ana versiyondan farklı olarak özellikle görüntü kısmında biraz daha fazla detayın gösterildiği yapımın iPhone versiyonu ise doğrudan mobil sürüm olarak sunuldu.

İki versiyon için farklı olduğu gibi iPad ve iPhone versiyonları arasında fiyat farkları da söz konusu. iPad için yayınlanan Touch versiyonunun biraz daha yüksek bir fiyatı var. Buna karşın mobil versiyon fiyatının ise yarı yarıya daha düşük olduğunu görüyoruz.

iPad sürümü için açıklanan rakam 19.99 dolar. Buna karşın iPhone versiyonu için açıklanan rakam ise 8.99 dolar olarak belirlenmiş durumda. Biz her iki versiyon için de linkleri aşağı ekleyelim.

Football Manager 2020 Touch iPad Versiyonu

‎Football Manager 2020 Touch
‎Football Manager 2020 Touch
Developer: SEGA
Price: ₺189,99+

Football Manager 2020 Mobil iPhone Versiyonu

‎Football Manager 2020 Mobile
‎Football Manager 2020 Mobile
Developer: SEGA
Price: ₺79,99+
İLGİLİ HABER:  Instagram Öküz Yılı Nedir? Nasıl Ekleniyor?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?