Faizsiz Kredi ile Telefon Almak ister misiniz?

0
167

Bilindiği üzere artık telefon almak için kredi almalısınız. Kredi ile telefon alındığından ise belli bir faiz oranı ve dosya masrafı vermeniz gerekmektedir. Ancak Türkcel hattınız varsa konuşturan kredi ile faizsiz kredi alarak taksitli telefon alabilirsiniz.

Türkcell bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük mobil şirketidir. Kaliteli ve kurumsal hizmetlerle hiçbir operatör eline su dökemez, istediğin yere gidin, dağa bayıra çayıra Turkcell sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz hem şebekesi ile hemde interneti ile. İşte Türkiye’nin kurumsal şirketi Turkcell, Finansbank ile yaptığı anlaşma ile telefon aldığızdan kredi başvurusu yapıyorsunuz. Eğer kredi onaylanırsa anında istediğiniz telefonu alabilirsiniz.

Finansbank üzerinden aldığınız kredi taksitleri bile Finansbank’a değil Turkcell faturanıza yansıtılmaktadır. Öncelikle kredi başvuru işlemi internetten yapabilir, başvurunuz esnasında cihazınızı seçiyorsunuz. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapıyorsunuz. Kredi başvurunuz sms ile size bildirilir. Eğer krediniz onaylanırsa kimlik fotokopinizle en yakın Türkcell İletişim Merkezine giderek telefonunuzu alabilirsiniz.

Türkcell’in sunduğu bu avantajlı krediyi kullanabilmeniz için Turkcell faturalı hattını kullanmanız, ve en az 6 aydır faturalı hat kullanmanız gerekmektedir. Finansbank konuşturan kredi başvurusunu Türkcell iletim merkezlerindende yapabilirsiniz.

Ancak krediniz onaylanmazsa biliniz ki kredi notunuz düşüktür. Kredi notu düşük olanlara bankalar kredi vermemektedir. Bu yüzden kredi notu yükseltme tekniklerine bakmanızda fayda vardır. Kredi notunu 7 adımda yükseltme yazısına bakarak kısa yoldan kredi notunuzu da yükseltme işleminizi yapabilirsiniz.

Görüldüğü gibi çok kolay bir şekilde faizsiz kredi ile telefon alabilirsiniz. Yukarıdaki linkleri referans olarak kullanılmış, detaylı bilgiyi bankakredinotu.net sitesinden alabilirsiniz.

Sponsorlu İçerik

İLGİLİ HABER:  ios10' jeailbreak olmadan crakli uygulamaları yüklemek

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?