Facebook’un uzantısı olarak başladığı serüveninde, en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olmayı başaran Facebook Messenger, WhatsApp uygulamasıyla beraber bu alanda en iddialı yapımlardan biri olarak biliniyor. Sürekli olarak gelen güncellemeler ve kazandırılan yeni yeteneklerde uygulamanın sürekli olarak yükselişinin devam etmesini sağlıyor.

Son olarak baştan iOS için olmak üzere mobil platformlara yeni bir güncelleme daha geldi. iOS ve Anroid için yayınlanan yeni güncellemeyle beraber uygulamaya gelen yetenekler ise oldukça beğeni toplayacak cinsten.

Facebook Messenger Artık Daha İşlevsel

Yayınlanan yeni güncelleme, büyük bir sorunun önüne geçiyor. Görüntülü görüşme alanı için yayınlanan yeni güncellemenin, grup görüşmelerini değiştirdiğini görüyoruz.

Bir görüntülü grup görüşmesi başlatmanızın ardında, görüşmeye yeni birini eklemek istediğinizde sadece yeni eklenen butonu kullanmanız yeterli oluyor. Facebook Messenger için yayınlanan bu güncellemenin tek getirdiği yenilikte grup görüşmeleri ile sınırlı değil. Bunun dışında kullanıcılara arama geçmişi değişiklikleri de sunuldu.

Facebook Messenger

Yeni sistemle beraber arama geçmişi alanı ve cevapsız arama alanları da tek bölümde gösteriliyor. Eski sistemin düzenlendiğini ve daha iyi bir görünüme kavuştuğunu görüyoruz. Bu yeniliklerle beraber Facebook Messenger güncellemesinin şu an için kullanımda olduğunu da ekleyelim. iOS için yeni güncellemeyi kullanmak için uygulama mağazası üzerinden güncellemeleri indirmek yeterli olacaktır. Bunun için aşağı uygulamanın App Store sayfasını da ekliyoruz.

Facebook Messenger App Store Linki

İlginizi Çekebilir: iOS 11.3 Public Beta 3 Yayında! Düzenlemeler Ne Kadar Başarılı?

İLGİLİ HABER:  iPhone için Sınırlı Süre ile Ücretsiz Olan 9 Uygulama

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?