FaceApp Api Request Error 6 Hatası ve Çözüm Yolları

0
3173

Sosyal medyada yeni bir akım ortaya çıktı. Daha önce yazılarımızda da yer verdiğimiz yeni adımın ortaya çıkmasını sağlayan ise FaceApp isimli uygulama. Son dönemin en çok konuşulan uygulamaları arasındaki yerini alan FaceApp, fotoğraflarınızın yaşlandırma efektleriyle ya da cinsiyet değiştirme işlevleriyle düzenlenmesini sağlıyor.

Bir nevi fotoğraflarınız üzerinden yaşlandırılıyorsunuz ya da yüzünüze farklı efektlerin kullanılmasını sağlayabiliyorsunuz. Daha önce uygulamadan ve kullanımından söz etmiştik. Fakat şu sıralar uygulamanın gündeme gelmesinin nedeni FaceApp Api Request Error 6 hatası.

Birçok kullanıcı fotoğraflarında efekt kullanmak istediği zaman FaceApp Api Request Error 6 hatasıyla karşı karşıya kalmaya başladı. Peki, bu hatanın nedeni ne ve sorun nasıl çözülecek?

Bakınız: iPhone’a FaceApp İndirme ve Kullanım Ayarları

FaceApp Api Request Error 6 Sorunu Nasıl Çözülecek?

Öncelikle sorunun neden kaynaklandığı konusunda bilgi verelim. Sorun sunucu kaynaklı bir sorun. Uygulama o kadar popüler hale geldi ki sunucu yükü bazı hataların yaşanmasına neden oluyor. FaceApp Api Request Error 6 hatası da bu şekilde bir hata. Sorunun çözümü için uygulamayı silip yeniden yüklemeyi tercih edebilirsiniz.

iPhone'a FaceApp İndirme

Eğer uygulamayı silip yeniden yüklemek sorununuza çözüm olmazsa, bu durumda güncelleme beklemeniz gerekiyor. Zaten veri gizliliği nedeniyle yeni bir güncellemenin yolda olduğunu biliyoruz.

Muhtemelen bu güncelleme sonrasında FaceApp Api Request Error 6 hatası da çözüme kavuşturulacaktır. Güncelleme sonrasında sorun yaşamaya devam ederseniz yorum bölümünden bizlere danışabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone’da Sinyal Gücünü Sayılarla Gösterme!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?