Eylül Ayında Tanıtılacak iPhone Modellerinin Fiyatları Ne Olacak?

2018 iPhone modellerinin fiyatları konusunda yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Son olarak 2018 iPhone modellerinin fiyatlarını Kuo açıkladı. İşte beklenen fiyatlar.

0
106
iPhone XI Plus

Apple, ilk olarak 2017 yılında amiral gemisi modellerinde değişikliğe gitti. Yeni akıllı telefonlarda iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin önemli bir değişiklikle geldiğini görmedik ancak iPhone X akıllı telefonlarının OLED ekran ve çentikli tasarım gibi çok önemli değişiklikleri oldu. Yeni akıllı telefonların ekranlarında yapılan bu değişikliğin beğenilmesi ise Apple’ın geleceğini belirledi. Marka bu sene sunacağı modeller içinde aynı yapıyı kullanacak. 2018 iPhone modelleri için bu konuda birçok detayı öğrendik.

Telefonların tasarımları ve teknik donanımları konusunda birçok kez paylaşım yaptık ancak fiyatlar üzerinde ise çok fazla durmadık. Şimdi ise yeni modellerin fiyatları konusunda yeni detaylar ortaya çıktı.

2018 iPhone Modelleri Nasıl Fiyatlarla Gelecek?

Konu hakkında şimdiye kadarki en net bilgi analist Kuo tarafından geldi. Hem Apple’ın daha önceki modellerde sunduğu fiyatlar hem de parçaların fiyatlarını değerlendirdiğini belirten analistin, ayrıca sızdırılan bazı bilgilere de sahip olduğu söyleniyor. Buna göre yeni akıllı telefonların fiyatları konusunda bilgi elde ettiğini belirten Kuo, 6.1 inçlik model için 600-650 dolar arasında bir fiyatın sunulacağını belirtiyor.

2018 iPhone

Bu uygun fiyatlı iPhone modeli olacak. iPhone X ikinci nesli için istenecek olan fiyatın ise 800-950 dolar arasında olacağından söz ediliyor. En iyi ihtimalle ikinci nesil iPhone X modelinin 100 dolar aşağı bir fiyata sahip olacağından söz ediliyor. En pahalı model olacak olan 6.5 inçlik iPhone X Plus modelinde ise 950-1000 dolarlık bir fiyat sunulacak. Bu fiyatlar mevcut iPhone modelleriyle karşılaştırıldığı zaman çok abartı durmuyor. Yine de kesin bilgiler gelene kadar beklemek gerekiyor.

 

İLGİLİ HABER:  6.1 inç iPhone Gecikecek! Neden Belli Mi?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?