Eve Online oyununu biliyor musunuz? Dünyada en çok oynanan online oyunlar arasında yer alıyor. Oyun ilk defa 2003 yılında çıkmış ve o zamandan bu zamana online oyunlar arasında kalıcı bir yer etmişti.

Aradan geçen yıllar mobil oyunları popülerleştirdi. Eve Online yıllar sonra bu popülerliğe adım attı ve mobil dünyaya giriş yapacağını duyurdu. Çok uzun bir geliştirme sürecinden sonra Eve Echoes mobil oyunu duyuruldu.

Başta iOS platformuna gelecek olan oyun, mobil platformları da çok renkli bir hale getirecek. Biz de hem oyundan hem de nasıl ön kayıt yapabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

Eve Echoes Mobil Nasıl Bir Oyun Olacak?

Oyunun teması uzay. MMO temelli bir oyun ve uzayda apansız bir mücadeleye giriş yapıyorsunuz. Online yönü daha ağır basan oyunun, yapay zeka ile mücadele edebileceğiniz modları da var. Kendi uzay geminizi oluşturacak ve 8 binden fazla güneş sistemi arasında rakiplerinize karşı mücadele edeceksiniz.

Sadece savaşmak güzel bir strateji olmayacak. Oyunda başarıyı yakalamak için ticarete ve en önemlisi de değerli metaller için madenciliğe önem vermeniz şart. Az çok oyunu anlattığımıza göre artık erken erişime nasıl kayıt olabileceğinize geçelim.

Erken Erişime Kayıt Olmak

  • Eve Echoes için oluşturulmuş bir erken erişim sitesi var. Siteye giriyoruz.
  • Mavi bir “Pre-Regiter Now” yazısı çıkacak. Görmemeniz mümkün değil.

Eve Echoes

  • Buna tıklayın “iOS” seçiminden sonra e-mail alanına, mailinizi eksiksiz ve harf hatasız yazın.
  • “Pre – Register Now’a” bir daha basmak yeterli. Erken kaydınız oluşturulmuş bilgiler maile gönderilmiş olacak.

Oyuna erken erişimle kayıt olduk ama ne zaman oynama fırsatı bulacağız? İnanın bunu ben de bilemiyorum. Eve Echoes kesin tarih açıklamasını biz de bekliyoruz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?