Eski Telefonunu Getir, Yeni iPhone’u Götür

0
146

Apple, Fransa, İtalya ve İspanya’da yeni bir program daha başlattı. Bu program kapsamında eski akıllı telefonunu Apple’a getirenler, yeni iPhone’lardan birisini taksitli ve indirimli şekilde satın alabiliyorlar. Henüz Türkiye’de böyle bir hizmete başlanmamış olsa da, Apple eğer bu konuda başarılı olabilirse Türkiye’ye de bu hizmeti getirecektir. Apple, satışını arttırabilmek için bu tarz girişimlerde sürekli bulunuyor, daha önce de her yıl yeni iPhone sahibi olmanızı sağlayan bir programı başlatmıştı.

Fransa, İtalya ve İspanya’da başlatılan bu değişim programında Android, Windows Phone ve eski iPhone modelleri de dahil edilmiş durumda. Örneğin, bir iPhone 5S 16 GB modeline sahipsiniz ve iPhone SE modeline geçiş yapmak istiyorsunuz. Eski telefonunuzu verdiğinizde Apple’a 24 ay boyunca €16.98 ödeyerek yeni telefonunuzu alabilirsiniz. Toplamda €425.52 ödeyerek iPhone SE sahibi olabiliyorsunuz.

Şuanda bu hizmet Apple Online Store’da geçerli değil. Sadece Apple Store mağazalarına giderek fiyat planlaması yapabiliyorsunuz. Çünkü eski cihazınıza bağlı olarak Apple size bir ödeme planı oluşturuyor.

eski akıllı telefondan iphone a

İLGİLİ HABER:  AirPods 3 Tanıtılmadan Sahtesi Satışa Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?