En Pahalı Model Olması Beklenen iPhone X Plus için İddialı Açıklamalar Geldi

iPhone X Plus modelleri için önemli detaylar gelmeye devam ediyor. Son iddia iPhone X Plus modelinde iPen akıllı kalemlerinin bulunacağı. İşte detaylar.

0
95

3 yeni iPhone modeli için çalışmaları hızlandıran Apple’ın, yeni modelleri hakkında bilgi sızmasını engellemek için sürekli olarak çalışanlarını uyardığını görüyoruz. Fakat her ne kadar marka sürekli bir şekilde çalışanlarını uyarıyor olsa da 3 yeni model içinde özellik detayları gelmeye devam ediyor. Son olarak en pahalı iPhone modeli olacağı konuşulan iPhone X Plus akıllı telefonları için yeni bilgiler paylaşıldı. Rolls Royce kod adıyla gelmesi beklenen iPhone X Plus modeli için paylaşılan bilgiler ise oldukça iddialı özelliklerin geleceğini gösteriyor.

iPhone X Plus Neler Sunacak?

Ünlü analist Jun Zhang tarafından paylaşılan yeni bilgilere göre iPhone X Plus akıllı telefonlarında tüm mevcut iPhone X özelliklerine yer verilecek. iPhone X modelinde yer alan yüz tanıma sistemine kadar her özelliğe yer verileceğini belirten Zhang, en büyük farklılığın ise akıllı kalemler olacağını söyledi. iPen olarak adlandırılan bir akıllı kalem kullanacağı söylenen modelin, 6.5 inçlik bir ekranı bulunacağı ve akıllı kalemlerin Note 8 modelinde sunulan sistem gibi sunulacağından söz ediliyor.

iPhone X Plus

Ünlü analist tarafından paylaşılan bu bilgilerde Samsung ile Apple yarışının da başka bir boyuta geleceğini gösteriyor. Bunun dışında yeni modellerin bazı önemli artıları olacağından da söz ediliyor.

iPhone X Plus Çift Hatlı Olabilir

Bu önemli detaylar içerisinde en çok dikkat çeken ise çift hat desteği oldu. Apple’ın merakla beklenen çift hat desteğini sunacağı belirtilen markanın, bunu da önemli bir artı olarak sunacağı ve çift hatlı kullanıma izin verileceğinden söz ediliyor. Şimdilik iPhone X Plus modeli için paylaşılan detaylar bu şekilde. Tüm bu bilgilerin doğrulanmamış olduğunu da ekleyelim.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?