En İyi Su Geçirmez iPhone X Kılıfları

0
630

Piyasadaki birçok su geçirmez iPhone X kılıfını gözden geçirdik ve şu anda mevcut olan en iyi su geçirmez iPhone X kılıfları hakkında bir liste hazırladık. Dayanıklı, iyi tasarlanmış ve her bütçeye uygun seçeneklerimiz var.

iPhone X Su Geçirmez Değil mi?

Biraz kafa karıştırıcı olabilir ancak iPhone X su geçirmez değil, suya karşı dayanıklıdır. iPhone X, derinliği 1 metreye kadar olan suya 30 dakika dayanabilme özelliği sağlayan IP67 derecesine sahiptir. Yani su sıçraması veya yağmura maruz kalmaya karşı dirençlidir fakat denizde ya da havuzda iPhone X ile yüzmeniz önerilmez.

En İyi Su Geçirmez iPhone X Kılıfları

LifeProof FRĒ Serisi

LifeProof FRE Serisi

LifeProof FRĒ bu listede yer verebileceğim en ideal kılıflardan biri oldu. Şimdiye kadar birden fazla iPhone’umda LifeProof marka kılıf kullandım. Hatta bir kez dalış sırasında fotoğraf çekmek için de kullandım. FRĒ bir IPx8 su giriş derecesine sahiptir ve LifeProof, 2 metre derinliğe kadar suya 1 saat dayanabileceğini söylüyor. Diğer özellikler arasında dahili ekran kapağı, uygun bağlantı noktası ve buton kapakları ve 1 yıl garanti yer alıyor.

Catalyst Su Geçirmez Kılıf

Catalyst Su Gecirmez iPhone X Kilifi

Catalyst yıllardır su geçirmez iPhone ve Apple Watch kılıfları üretiyor ve her zaman bu kılıflarla iyi deneyimlerim oldu. Firmanın iPhone X kılıfı IPx8 derecesine sahip ve etkileyici bir şekilde 10 metreye kadar su girişine dayanıklı. Kılıfın diğer özellikleri arasında bir bilek kordonu, dahili ekran koruyucu, True Sound Acoustics teknolojisi ve askeri sınıf düşüş koruması yer alıyor.

OUNNE Fully Sealed

OUNNE Fully Sealed

Daha az bilinen bir marka olan OUNEE’den çok daha ucuz bir seçenek. Kılıf, IPx8 su geçirmezlik derecesine sahip ve firma, 10 metreden derin suda 1 saate kadar dayanıklılık vaat ediyor. Kılıf, standart ön / arka tasarımı kullanmakta ve iki parça tam bir conta oluşturmak için birbirine geçmektedir. Cihazın tüm butonlarını ve bağlantı noktalarını saran kılıfın, Amazon’da 250’den fazla müşteriden ortalama 4.5 yıldızı var.

İLGİLİ HABER:  Apple Face ID Planlarıyla iPhone Tasarımlarını Yine Değiştirecek

I-Blason Aegis

I-Blason Aegis

Daha bilindik bir markayı mı tercih edersiniz? I-Blason, IPx8 derecesine, dahili ekran koruyucusuna ve elbette tüm gerekli bağlantı noktası / buton kapaklarına sahip. Ayrıca, telefonunuzu bir düşme durumunda koruyacak çift katmanlı, darbe emici bir tasarıma sahiptir.

JOTO Universal Pouch

JOTO Universal Pouch

Bu kılıf teknik olarak su geçirmez iPhone X kılıfı olmasa da, iPhone X’inizin sudan korunmasını sağlamak için bir numarası var. Bu “kuru torba”, 6 inçlik tüm akıllı telefonlara uyar ve hem ön hem de arkada net ve dokunmaya duyarlı bir pencereye sahip. JOTO, IPx8 dereceli kılıfın 100 metreye kadar su için çalıştığını söylüyor. Bileğe takmak veya kolay taşımak için bir kordona sahip olan kılıf, Amazon’da 23.000’den fazla müşteriden ortalama 4.5 yıldız almış durumda.

Her zaman olduğu gibi, su geçirmez iPhone X kılıfları listemizde de kaçırmış olabileceğimiz herhangi bir öneriniz varsa, aşağıdaki yorum bölümünden bize bildirmekten çekinmeyin.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?