Google Play’den indirilemeyen ya da eski sürümüne ulaşmak istediğiniz mobil uygulamalar için kullanabileceğiniz pek çok indirme sitesi vardır. Ancak bazı siteler apk dosyaları üzerinde değişiklik yapmadan yayınlarken bazı siteler dosyaları modlayarak ya da imzasını değiştirerek sunabiliyor. Bu nedenle güvenilir mobil uygulama indirme sitelerini bulmak son derece önemlidir. AppleUzmani.net olarak 2019 yılının en güvenilir ve en çok kullanılan mobil uygulama (apk) indirme sitelerini sizler için derledik.

 

1.ApkPure

Henüz çok yeni olmasına karşın kısa sürede popüler olan Apk Pure, android oyunları ve uygulamaları güvenle indirebileceğiniz bir sitedir. Sitede ayrı bir uygulama olarak sunulan Türkçe dil desteği sayesinde indirdiğiniz uygulamaları ve oyunları zorlanmadan kullanabilirsiniz. Apk Pure, android oyunları ve uygulamaları kategorilendirdiği için site içinde aradığınızı bulmanız oldukça kolaydır. Sitenin en güzel özelliklerinden biri de son 1 gün içinde en çok indirilen mobil uygulamaların ve oyunların listeleniyor oluşudur. En yeni ve popüler apk’lar ayrı listeler halinde yayınlanır. Sitedeki imza doğrulama ile başka bir yerden indirdiğiniz apk dosyalarının güvenilirliğini de kontrol edebilirsiniz.

2. Tamİndir

İsmi en çok duyulan indirme sitelerinin başında Tam İndir gelmektedir. 15 yıldır faaliyette olan site, içerisinde pek çok mobil uygulama ve oyunu barındırmaktadır. Apk dosyalarını sorun yaşamadan indirebileceğiniz en güvenilir sitelerden biri olan Tam İndir ile geçmiş yılların trend oyunlarına, ulaşabileceğiniz gibi 2019’un yeni çıkan uygulamalarını da kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına göre indirmek istediğiniz apk dosyası hakkında fikir edinebilir sitedeki önerilerden faydalanabilirsiniz.

3. Fobito

Fobito uygulama ve oyunlarla ilgili merak edilen sorulara cevaplar vermeye çalışan yerli bir mobil uygulama indirme sitesidir. 2013 yılından bu yana mobil uygulama da geliştiren firma kullanıcıların uygulama ve oyunlar için sordukları soruları tespit edip cevaplandırmaya çalışmaktadırlar.

En popüler mobil indirme sitelerini sizler için paylaştık. Bu siteler ile endişe duymadan tüm mobil uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Önerdiğiniz kaliteli ve güvenli apk uygulama indirme siteleri varsa, bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?