En iyi mobil uygulama (Apk) indirme siteleri

2
1424
Ücretsiz iOS Uygulamaları

Kolay ulaşım için aşağıdaki bağlantılara tıklayın.

Google Play’den indirilemeyen ya da eski sürümüne ulaşmak istediğiniz mobil uygulamalar için kullanabileceğiniz pek çok indirme sitesi vardır. Ancak bazı siteler apk dosyaları üzerinde değişiklik yapmadan yayınlarken bazı siteler dosyaları modlayarak ya da imzasını değiştirerek sunabiliyor. Bu nedenle güvenilir mobil uygulama indirme sitelerini bulmak son derece önemlidir. AppleUzmani.net olarak 2019 yılının en güvenilir ve en çok kullanılan mobil uygulama (apk) indirme sitelerini sizler için derledik.

 

1.ApkPure

Henüz çok yeni olmasına karşın kısa sürede popüler olan Apk Pure, android oyunları ve uygulamaları güvenle indirebileceğiniz bir sitedir. Sitede ayrı bir uygulama olarak sunulan Türkçe dil desteği sayesinde indirdiğiniz uygulamaları ve oyunları zorlanmadan kullanabilirsiniz. Apk Pure, android oyunları ve uygulamaları kategorilendirdiği için site içinde aradığınızı bulmanız oldukça kolaydır. Sitenin en güzel özelliklerinden biri de son 1 gün içinde en çok indirilen mobil uygulamaların ve oyunların listeleniyor oluşudur. En yeni ve popüler apk’lar ayrı listeler halinde yayınlanır. Sitedeki imza doğrulama ile başka bir yerden indirdiğiniz apk dosyalarının güvenilirliğini de kontrol edebilirsiniz.

2. İndirmeUzmanı

Android ve iOS uygulama ve oyunlar için son derece güvenilir başka bir site ise İndirme Uzmanı’dır. En popüler oyunlar, en çok indirilen uygulamalar ve güncellemesi yeni yapılan tüm apk dosyalarını İndirme Uzmanı sitesinde bulabilirsiniz. Tüm dosyalar ücretsiz olup uygulamaların eski ve yeni sürümleri sitede yer almaktadır. Ülkemizde en çok ziyaret edilen ve indirme yapılan sitelerden biri olan İndirme Uzmanı ile güvenli bir şekilde dosya indirebilirsiniz. Tüm dosyalar virüs taramasından geçirilmekte ve 256 bit günlik kilidi ile korunmaktadır. Ayrıca site Google Drive ile entegre çalıştığından dosya güvenlikleri google tarafından da test edilmektedir. Şüphe etmeden güvenli indirme yapabilirsiniz. Ayrıca site yeni bir değerlendirme (Yıldız verme) sistemi kullanmış. Uygulamaları 1-5 aralığında yıldız vererek, kalitesini yada ücretini puanlayarak ve yorum yazarak değerlendirme yapabiliyorsunuz.

3. Tamİndir

İsmi en çok duyulan indirme sitelerinin başında Tam İndir gelmektedir. 15 yıldır faaliyette olan site, içerisinde pek çok mobil uygulama ve oyunu barındırmaktadır. Apk dosyalarını sorun yaşamadan indirebileceğiniz en güvenilir sitelerden biri olan Tam İndir ile geçmiş yılların trend oyunlarına, ulaşabileceğiniz gibi 2019’un yeni çıkan uygulamalarını da kolayca bulabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına göre indirmek istediğiniz apk dosyası hakkında fikir edinebilir sitedeki önerilerden faydalanabilirsiniz.

4. Fobito

Fobito uygulama ve oyunlarla ilgili merak edilen sorulara cevaplar vermeye çalışan yerli bir mobil uygulama indirme sitesidir. 2013 yılından bu yana mobil uygulama da geliştiren firma kullanıcıların uygulama ve oyunlar için sordukları soruları tespit edip cevaplandırmaya çalışmaktadırlar.

En popüler mobil indirme sitelerini sizler için paylaştık. Bu siteler ile endişe duymadan tüm mobil uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Önerdiğiniz kaliteli ve güvenli apk uygulama indirme siteleri varsa, bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

2 YORUMLAR

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?