En İyi iPhone 8 ve iPhone 8 Plus Duvar Kağıtları

0
773

iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’daki hazır duvar kağıtlarından sıkıldınız mı? Fotoğraf galerinizde duvar kağıdı yapmak için ilginç bir şey bulamıyor musunuz? O halde yepyeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus duvar kağıtları yazımıza bir göz atın.

Alex Muench’ün Minimalist Duvar Kağıtları

Alex Muench

Alex’in gerçekten havalı günbatımı, buz manzarası ve gece duvar kağıtları var. Masaüstü bilgisayarlarda olduğu gibi, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’da da kullanılabilirler.

İndir: Alex Muench’ün Minimalist Duvar Kağıtları

iFixit’in iPhone 8 ve iPhone 8 Plus İç Görünüm Duvar Kağıtları

iFixit duvar kagitlari

iFixit, her iPhone’u parçalarına ayırıyor ve bu sırada iPhone’un içini gösteren süper yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekiyor. Bu duvar kağıtlarını kullandığınızda, ekranda iPhone’un içini görüyormuş gibi hissediyorsunuz.

İndir: iFixit’in iPhone 8 ve iPhone 8 Plus İç Görünüm Duvar Kağıtları

NFN Design’ın Titreyen Duvar Kağıtları Serisi

NFN-Design-Duvar-Kagitlari

NFN Design, her hafta iPhone için yeni duvar kağıtları hazırlıyor. Soyut sanattan ilham verenlere kadar iPhone SE, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için hazırlanmış birbirinden güzel duvar kağıtları arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

İndir: NFN Design Titreşen Duvar Kağıtları

JMD’nin Siyah Serisi

JMD duvar kagitlari

Uzun zamandır JMD’nin siyah duvar kağıtları serisini takip ediyorum. Cinema 4D kullanılarak geometrik şekillerin ve dalgaların farklı versiyonları kullanılarak tasarlanıyorlar. Koyu ve siyah duvar kağıtlarından hoşlanıyorsanız, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus için hazırlanan seriye mutlaka göz atmalısınız.

İndir: JMD Siyah Serisi Duvar Kağıtları

Blueprint Duvar Kağıtları

Blueprint Duvar Kagitlari

Bir Blueprint duvar kağıdı, iPhone’unuza elle çizilmiş bir görünüm vermenin gerçekten harika bir yoludur. Bu duvar kağıtları, ana ekranınızın bir mimar tarafından özenle işaretlenmiş bir parça kağıt üzerine oturtulmuş gibi görünmesini sağlayacaktır.

İndir: Blueprint Duvar Kağıtları

JasonZigrino’nun Geometrik İsyan Koleksiyonu

JasonZigrino duvar kagitlari

Havalı geometrik duvar kağıtlarından hoşlanıyorsanız, bu geniş koleksiyonu gerçekten seveceksiniz. Apple Watch formatından 4K masaüstü ekrana kadar tüm cihazlarınıza kullanabileceğiniz 4 geometrik stil duvar kağıdı var. Dolayısıyla, geniş koleksiyon içinden iPhone 8 veya iPhone 8 Plus’ınız için de duvar kağıdı seçebilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 11 Türkiye Fiyatları Gözüktü

İndir: JasonZigrino’nun Geometrik İsyan Koleksiyonu

Yeni Güncellenen Jüpiter Fotoğrafları

yeni jupiter fotograflari

NASA son zamanlarda Jüpiter’in daha yeni, daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflarını paylaştı. Apple’ın zaten Jüpiter duvar kağıtları var ama eski model. Matt Bircher, bu yeni fotoğrafları kullanarak bir duvar kağıdı koleksiyonu hazırladı.

İndir: Yeni Jüpiter Duvar Kağıtları

Vellum Duvar Kağıdı Uygulaması

Vellum Duvar Kagitlari

Vellum, iPhone için en iyi duvar kağıdı uygulamalarından biridir. Farklı kaynaklardan gelen çeşitli duvar kağıdı koleksiyonlarını bir arada bulabilirsiniz. Topraktan uzaya, boşluktan soyut duvar kağıtlarına kadar her şey var. Vellum’u harika yapan bir diğer şey ise, kendi dahili bulanıklaştırma aracına sahip olmasıdır. Bu sayede uygulamadaki herhangi bir duvar kağıdına yumuşak bir bulanıklık uygulayabilirsiniz.

İndir: Vellum Duvar Kağıdı Uygulaması

iPhone 8 duvar kağıtları arasından en çok hangisini beğendiğinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?