En iyi 10 iPhone 8 Ekran Koruyucu Film ve Temperli Cam

0
4576
iphone 8 ekran koruyucu

Yeni iPhone 8’inizin ekranını temperli camla koruyun!

iPhone 8, iPhone X’in fantezi OLED ekranına sahip olmayabilir, ancak yine de hoş bir ekran ve korumayı hak ediyor. Temperli cam, dayanıklıdır ve ekranınızı çizebilecek keskin parçalara karşı koruma sağlar.

iPhone 8 için en iyi temperli cam ekran koruyucuları burada!

iPhone 8 ve iPhone 7 temelde aynı boyutta olduğundan, iPhone 7 ekran koruyucularını kullanabilirsiniz ve işe yararlar.

amFilm

amFilm ekran koruyucu

amFilm’in temperli cam ekran koruyucuları, online mağazaların en çok satılan ürünlerindendir ve neredeyse %69’u kullanıcılardan 5 yıldız, %11’i ise 4 yıldız almıştır.

amFilm, şeffaflığı ve 0,3 mm kalınlığı ile dokunma hassasiyetinde sıfır kayıp ve çizilmelere ve darbelere karşı koyabilecek kadar sağlam bir yüzey vaat ediyor. Ayrıca, parmak izini asgari seviyede tutmaya yardımcı olmak için yağa dayanıklı bir kaplamaya sahip.

JETechJETech ekran koruyucu

JETech’in ikili paketi yaklaşık 7 dolarlık fiyat etiketine sahiptir ve amFilm’in ekran koruyucusunun özelliklerinin çoğuna sahiptir. Mükemmel hassasiyet ve şeffaflık sunan JeTech’in ekran koruyucuları, parmak izini minimum seviyede tutmak için oleofobik bir kaplama özelliğine sahiptir. Ayrıca, JETech kolay ve kabarcıksız bir uygulama vaat ediyor.

Bu ekran koruyucularının kenarları, kaldırmayı önlemeye yardım etmek için yuvarlaktır ve pakette bir temizleme bezi bulunur.

MaxboostMaxboost ekran koruyucu

Maxboost ince ekran koruyucuları ile tanınır. 11 dolarlık fiyat etiketine sahip ikili paket, özel anti-casus teknolojisi ile gelir. Bu teknoloji, farklı açılardan ekranın görünmesine engel olan özel bir film yardımıyla sağlanıyor. Bu film ekran parlaklığını biraz düşürüyor. Telefonunuzun ekranının doğrudan bakmayan herhangi biri tarafından görülmesini istemiyorsanız, bu dezavantajı göze alabilirsiniz.

Otterbox Alpha Glass

Otterbox Alpha Glass ekran koruyucu

Otterbox uzun zamandır akıllı telefon koruması sektöründe yer alıyor ve iPhone 8 konusunda da hayal kırıklığına uğratmadı. Alpha Glass, Otterbox’ın kalitesini Retina ekranın netliğini azaltmayan süper ince ve sertleştirilmiş temperli cam tabakasıyla sergiliyor. Bu ekran koruyucu, günlük çiziklere dayanmak için yeterince sert, kir ve yağ tutmaması için oleofobik bir kaplama içeriyor.

Olixar

Olixar ekran koruyucu film

Akıllı telefon aksesuarlarındaki yeni ve gelişmekte olan bir isim olan Olixar’ın ekran koruyucuları serisi, “akıllı aksesuar kullan, akıllıca yaşa” felsefesiyle tasarlanmış. Telefonunuzun ekranına yakın ince bir tabaka film olan Olixar’ın ekran koruyucusu, iPhone 8’inizi çizilmeye karşı korur ve ilk filmin yıpranma ihtimaline karşı yedek bir filmle birlikte gelir.

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni Ekran Patenti Sonunda Ortaya Çıktı

Griffin Survivor Glass

Griffin Survivor Glass temperli cam

Güvenilir bir teknoloji markası olan Griffin’in Survivor Glass ekran koruyucusu, sadece 0,33 mm’lik kalınlığı ile listemizdeki en ince temperli cam ekran koruyuculardan biri. Bununla birlikte, koruma söz konusu olduğunda zayıf olduğu anlamına gelmez. 9H sertlik derecesi, ekran koruyucunun en zor zamanlardan sağlam çıkması için yeterince sert olduğu anlamına geliyor. Ve Griffin’in yüksek kaliteli yapışkan ve kolay kurulum prosedürü sayesinde kolayca uygulanabiliyor. Apple’ın iPhone 8’i için gerçekten mükemmel bir seçim olabilir.

Tech Armor HD Clear

Tech Armor HD Clear Film

Bu ekran koruyucusu yalnızca iPhone 8’in düz yüzeylerini kaplıyor ancak buna rağmen, Tech Armour HD Clear’daki PET film ekranınızın çizilmemesi bakımından muazzam bir görev yapıyor. Bir film ekran koruyucu, bir cam koruyucu gibi düşme koruması sunmazken, HD Clear’ın çok tabakalı yapısı, cihazınızı güvende tutmak için idealdir.

Anker KARAPAX GlassGuard

Anker KARAPAX GlassGuard

İlk bakışta, Karapax geleneksel bir ekran koruyucusu gibi görünebilir ve birçok bakımdan öyledir. Temperli cam, ekranınızın netliğini veya dokunmaya karşı hassasiyeti azaltmaz. Karapax’ın ekran korucuyusu güçlendirilmiş bir çift katman cam ile sunduğu korumayı ve 9H sertlik derecesini artırıyor. Ne yazık ki, yalnızca ekranın düz bölümünü kaplıyor.

Bodyguardz UltraTough Clear ScreenGuardz

Bodyguardz UltraTough Clear ScreenGuardz

Son olarak, Bodyguardz’ın ekran koruyucusuna bir göz atalım. Bir üretan filmden yapılmış olan UltraTough Clear, telefonunuzun ekranını çizilmelere karşı korumak için tasarlanmıştır. Üretan zamanla hasarları azaltır ve küçük çizikler bırakır. Bu yeterli değilse, Bodyguardz’ın koruyucusu aynı zamanda uçtan uca kapsama alanı ve mikropların telefonunuzun ön tarafında kök salmasına engel olacak bir anti-mikrobik kaplama sunar. Bu özelliği onu düzenli olarak yüzünüzde tuttuğunuz bir cihaz için mükemmel bir seçenek yapıyor.

Spigen GLAS.tR Slim

Spigen ekran koruyucu

Spigen ekran koruyucusunun mükemmel kesim özellikleri, ekrana sorunsuz bir şekilde uygulanmasını sağlıyor. Yüksek dereceli temperli camdan üretilmiş olup, 9H sertlik derecesine sahiptir. Kristal netliği sağlayan ekran koruyucu, iPhone 8’inizin ekranını görüntülemeyi daha kolay hale getirir. Kılıf dostu ve dokunma hassasiyeti oldukça yüksektir. Son olarak, ömür boyu garanti ile birlikte gelir ve ikili paket halinde bulunur.

İlginizi Çekebilir: Kadınlar İçin En İyi iPhone 8 Kılıfları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?