En İyi iPhone 8 Aksesuarları

0

Apple’ın yeni akıllı telefonlarından birisi olan iPhone 8 her ne kadar iPhone X’in gölgesinde kalsa da bu senenin en güçlü akıllı telefonlarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça güçlü özelliklere sahip olan ve şık bir tasarımla gelen iPhone 8’in yanında kullanılabilecek en iyi aksesuarları sizler için seçtik.

AirPods

Apple’ın her ürünüyle birlikte büyük bir uyum içinde çalışabilen Apple’ın tamamen kablosuz kulaklıkları iPhone 8 ile birlikte uyum içinde çalışıyor. iOS 11 ile birlikte yeni özelliklere kavuşan AirPods kulaklıklar ile artık elinizi kullanmadan Siri’yi kullanabilecekken ayrıca artık iPhone 8’i kablosuz olarak şarj ederken AirPods’larınızı da kablosuz halde şarj edebileceksiniz.

Samsung Wireless Şarj Yastığı

Pek çok kişi bir Apple ürününde Samsung aksesuarı kullanmaz ancak Samsung’un en iyi şarj yastığı olan bu ürün ayrıca iPhone’ları da şarj edebileceğini duyurdu. Apple’ın oldukça pahalı olacak olan ve çıkışına uzun bir zaman olan AirPower ürünü yanında şık bir tasarımla gelen Samsung’un şarj yastığı sadece 15 dolar.

Vena Harmony Kılıf

Üreticiler özellikle iPhone’lar için pek çok kılıf üretse de kullanıcılar artık ufak bir servet olan iPhone’larını korumak için daha sağlam ve iPhone’ları koruyan kılıfları tercih ediyorlar. Vena Harmony’nin yeni kılıfı ise iPhone 7 ve iPhone 8’e tam uyuyor ve iPhone 8 için en etkili korumalardan birisi sunarken bir diğer yandan da iPhone’un tasarımını gizlemiyor ve inceliğini kaybettirmiyor. Yarı şeffaf bir arka tasarımla gelen Vena Harmony kılıf sahip olduğu şık tasarımla diğer kılıflar arasından ayrılıyor. Lacivert, Altın ve Gümüş renk seçenekleriyle gelen bu kılıf 10 dolardan satışa çıkıyor. 

BU KONUDA SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Please enter your comment!
Please enter your name here