En İyi Apple Watch Aksesuarları: Kayışlar, Ekran Koruyucular, Kılıflar ve Daha Fazlası

0
2303

2020 için güncel konuya gitmek için tıklayın

 

10 Nisan’da ön siparişe ve 24 Nisan’da Amerika, İngiltere, Çin başta olmak üzere belirli ülkelerde satışa sunulacak olan Apple Watch yakın zamanda Türkiye piyasasına da giriş yapacak. Bu sebeple sizler için yurt dışında satılan en başarılı aksesuarları bir araya getirdik.

Üreticiler Apple Watch içinde oldukça yaratıcı çözümler sunmuşlar. Bu açıdan bir iPhone, iPad gibi cihazlarda kullanılan hemen hemen tüm aksesuarlar daha minimize edilerek ve geliştirilerek Apple Watch için satışa sunulmuş durumda.

1) Pad & Quill

apple-watch-aksesuar

iPhone için kaliteli el yapımı deri aksesuarları ile dikkat çeken Pad & Quill Apple Watch içinde farklı ve yaratıcı davranarak, seyahat sırasında Apple Watch’u taşımanızı kolaylaştıracak cüzdan, Apple Watch’unuzu bileğinizden çıkardığınızda çizilmemesi için özel olarak koyabileceğiniz stand satışı yapıyor.

Aksesuarların fiyatları 49 $ ile 120 $ aralığında.

2) ArmorSuit: Ekran Koruyucu

apple-watch-cam-filmi

Apple Watch’un en önemli kısmı şüphesiz ekranı. Bu sebeple Apple Watch için aksesuar denildiği zaman akla gelen ilk şey ekran koruyucusu oluyor. Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken ArmorSuit, Apple Watch için de 38 ve 42 mm’lik kasalara göre ekran koruyucu satışı yapıyor.

Ekran koruyucuların fiyatları 4 $ ile 11 $ aralığında.

3) Casetify: Zevkinize Göre Tasarlayabileceğiniz Apple Watch Kayışları

apple-watch-kayis-tasarimi

Saatiniz tarzınızı yansıtan en önemli aksesuarınızdır. Apple kendi kayışları ile tarzınızı yükseltirken Casetify daha uygun fiyatları ile bu konuda farklılık yaratıyor ve kendi kayışınızı oluşturabilmenizi sağlıyor.

Şu an için kayışların fiyatı 50 $. Eğer ki buraya tıklayarak ve “KQQ6I5” bu kodu kullanarak sipariş oluşturursanız 10 $ indirim sağlıyorlar.

4) MyCell: Yedek Kayışlar

apple-watch-kayis

Apple Watch’un orjinal kayışlarını yüksek meblağlar ödeyerek satın almak yerine daha uygun fiyatla almak isterseniz MyCell hemen hemen birebir ürettiği kayışları ile bu soruna çare oluyor.

İLGİLİ HABER:  iPhone SE 2020 Modelinde Büyük İndirim Başladı – Kaçırmayın!

Yedek kayışların fiyatı modeline göre 24 $ ile 75 $ aralığında.

5) Apple Watch için Şarj Standı (Dock)

apple-watch-dock

Şık ve kolay bir şekilde Apple Watch ile bağlanabilen şarj standı (dock) ile tanışın; WatchStand. Griffin bu özel standı sadece 30 $

6) WatchKeeper: Apple Watch Seyahat Çantası

apple-watch-canta

Apple Watch’unuzu seyahat esnasında güvenle taşıyabilmeniz için tasarlanmış özel çanta. Fiyatı ise 59 $.

7) Nomad: Taşınabilir Apple Watch Şarj Standı

apple-watch-sarj-standi

Apple Watch’unuzu sık sık kullanacaksanız şüphesiz şarj sizin için bir yerden sonra problem olacaktır. Nomad bu kapsamda taşınabilir şarj standını 59 $’a satarak bu sorununuzu çözmeyi hedefliyor.

8) Apple Watch için Koruyucu Kılıf

apple-watch-kilif

Apple Watch’unuzun kasasını darbelere karşı korumak, güvenle kullanmak istiyorsanız koruyucu kılıfınız muhakkak olmalı. The Bumper Apple Watch’unuzu koruyor ve estetiğini özel tasarımı ile çok fazla bozmuyor.

Koruyucu kılıfın fiyatı sadece 20 $.

9) Reserve Strap: Apple Watch için Şarjlı Kayış

appl-watch-sarjli-kayis

Daha öncede duyurduğumuz Apple Watch için özel olarak tasarlanan şarjlı kayış. Görüntüsü ile orjinal kılıfı ile pek farkı olmayan ve şarj sürenizi yükselten yardımcınız.

Şarjlı kayışın fiyatı 249 $.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?