En İnce iPhone 8 Plus Kılıfları 2020

0
51
En ince iPhone 8 Plus kılıfları

iPhone 8 Plus kılıfları, genel olarak kalın ve telefonu korumaya yönelik olan kılıflar. Buna karşın ince iPhone 8 Plus kılıfları da yok değil.

Günlük kullanımlarda oluşabilecek olan çizikler ve aşınmalara karşı koruma sunan en ince iPhone 8 Plus kılıflarını bir araya getireceğimiz bu yazımızda, seçebileceğiniz nasıl alternatifleriniz olduğunu göreceksiniz. Sözü uzatmadan telefonu kalınlaştırmayacak ve taşıması kolay olan kılıflara geçelim.

Tercih Edebileceğiniz En İnce iPhone 8 Plus Kılıfları

Yer vereceğimiz kılıf modellerinin fiyatlarını da hemen aşağıda bulabileceğinizi belirtelim. Genelde kasa boyutunu çok kalınlaştırmayan kılıflara yer vereceğiz.

Totallee The Scarf Kılıf

Çok ince kılıf isteyen kullanıcılara hitap edecek olan modellerden biri olarak gösterebileceğimiz Total modeli, sadece 0.02 inçlik bir kalınlık değerine sahip. Bu değerle beraber kılıfı neredeyse telefon üzerinde yokmuş gibi kullanabileceğinizi belirtelim. Cihazı hemen hemen hiç kalınlaştırmayan kılıf, kamera kısmında ufak bir çıkıntı ile geliyor ve kameranın çerçeve bölümünü de korumayı sağlıyor.

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

Açıkçası bu yönüyle diğer modellerden ayrılan bir kılıf olduğunu eklemek gerekiyor. İnce olmasının yanında kılıfın bir başka önemli artısının da renk seçenekleri olduğunu ekleyelim. Bu modelde tam olarak 9 farklı renk seçeneğine yer veriliyor. Bu artılar bir yana kılıfın düşmelere karşı herhangi bir koruma sunmadığını da ekleyelim.

Fiyat: 10 dolar

Torras Slim Fit Sert Plastik Kılıf

Süper ince bir kılıf isterken aynı zamanda korumayı da öne çıkarmak istiyorsanız, size özel bir kılıfımız var. Torras modeli bu konuda başarılı olan kılıflardan bir tanesi. Sert plastik malzemeden üretilen kılıfın, kamera kısmında yine yükseltilmiş olan bir koruma alanı bulunuyor. Bunun dışında telefonun ekran kısmında da yükseltilmiş olan bir çerçeve alanı bulunuyor.

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

Bu çerçeve alanı sayesinde camın doğrudan yüzeye temas etmesini engellemiş oluyorsunuz. Çeşitli renklerle beraber gelen kılıfın, ince olmasının bir diğer avantajı da kablosuz şarj desteğine izin veriyor olması. Yine bu da işlevselliğin artmasına olanak sağlıyor. Düşmelere karşı da ilk kılıf modeline göre biraz daha korunaklı bir seri olduğunu söyleyebiliriz.

Fiyat: 10 dolar.

J.west Ultra İnce Kılıf

İnce bir kılıf istiyorsanız ve kılıfın aynı zamanda biraz daha süslü gözükmesini istiyorsanız, J.west modeli size hitap eden bir model olarak karşımıza çıkıyor. Bu kılıfın en önemli artısı farklı renk seçeneklerine izin vermesinin yanında desenli modellerinin de bulunması. Lekeli renk olarak adlandırılan desenli tasarımların bulunduğu kılıfta birçok farklı renk sunuluyor.

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

En iyi iPhone 8 Plus kılıfları arasında yer almasının yanında bu modelde biraz daha yükseltilmiş olan bir çerçeve alanına yer verildiğini de ekleyelim. Bu şekilde koruma kısmında daha iyi bir kılıf elde edilmiş oluyor. Tabii ki yine de düşmelere karşı tam anlamıyla koruma sunulduğunu söylemek yanlış olur.

Fiyat: 9 dolar.

CaseKoo Ultra İnce Kılıf

Gerçekten ince iPhone 8 Plus kılıfı isteyen kullanıcılara hitap eden model, sadece 0,05 inçlik bir kalınlık değerine sahip. Bu da kılıfın inceliğiyle öne çıkmasını sağlıyor. Tabii ki listemizin başında 0.02 inçlik bir kılıftan söz ettik ancak bu model ince olmasının yanında kullanışlı bir kılıf. Koruma yönü de daha iyi bir kılıftan söz ediyoruz.

İLGİLİ HABER:  KGI: iPhone 7 özellikleri - A10 Chip, IPX su geçirmezlik ve diğerleri

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

Öyle ki hem kamera alanında hem de Apple’ın logosu kısmında yükseltilmiş olan çerçeveler kullanılıyor. Bunun dışında farklı renk seçenekleriyle de tercih edilebilecek bir seri olan kılıfın mat arka yüzeyi de oldukça dikkat çekici. Kılıfın belki de tek olumsuz yanı ise ön kısımda herhangi bir çerçeve alanı sunuyor olması. Bu da ekranın çizilmelere karşı ve yüzey temasına karşı korumasız kalmasına neden oluyor.

Fiyat: 11 dolar.

Ranvoo İnce Kılıf

En ince iPhone 8 Plus kılıfları arasında kesinlikle yer verilmesi gereken modellerden biri olan Ranvoo kılıfının oldukça ince olduğunu ve arka kısmında kamera çerçevesi bulunduğunu belirtelim. Kamera çerçevesi sayesinde kılıf telefonu tam olarak sarıyor ve yüzeye bırakıldığı zaman telefonun kamerasının çiziklerden korunması sağlanıyor.

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

Ayrıca kılıfın çerçeve kısmında da bir koruma alanı var. Bu koruma alanı sayesinde köşelerden gelecek darbelere karşı da bir korunma sunulması sağlanıyor. Tabii ki düşmelere karşı tam anlamıyla koruma sunulduğunu söylemek yanlış olur. Ancak diğer ince iPhone 8 Plus kılıfları ile karşılaştırıldığı zaman koruma kısmında biraz daha iyi bir model var. Ayrıca yan kısımlarda kullanılan artı çerçeve bölümü ekran kısmında da bir koruma sunulmasını sağlamakta.

Fiyat: 11 dolar.

X-Level Ultra İnce Kılıf

Yine dayanıklılığından çok inceliğiyle dikkat çeken kılıflardan birisi de X-Level modeli. Kılıfın diğer modellerden farklı olarak iç kısmında çok ince bir tabakası bulunuyor ve bu tabaka sayesinde de ekstra bir koruma sunuluyor. Yine de tam anlamıyla istenen korumanın sunulmadığını söylemek lazım. İncelik konusuna gelecek olursak, gerçekten başarılı bir incelik değeri elde edilmiş durumda.

En ince iPhone 8 Plus kılıfları

En azından standart kılıflara göre daha ince bir kılıf sunulmuş. Ayrıca hem kamera alanından hem de ekran alanında yükseltmiş olan çerçeveler kullanılıyor ve yükseltmiş olan çerçeveler sayesinde düz yüzeylere konulduğu zaman telefonun ekranının ve kamerasının çizilmesi engelleniyor. Renk seçeneği kısmında da 6 farklı renk seçeneği sunulmakta. Bu da önemli bir avantaj olarak gösterilebilir.

Fiyat: 10 dolar.

En ince iPhone 8 Plus kılıflar için seçeneklere yer verdik. Tüm kılıfların belli bir oranla koruma sunduğunu ekleyelim. İnce kılıflarda genel olarak korumanın çok öne çıkmadığını da eklemek gerekiyor. Bu tip kılıflarda genelde kamera alanı ve ekran alanının çerçeveleri yükseltildiği için çiziklere karşı bir miktar koruma sunulmakta. Bunun dışında düşmelere karşı tam anlamıyla koruma sunulmamış olduğunu da ekleyelim. Bu modeller için biraz daha kalın ve ek koruma alanı bulunan kılıfları tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?