Apple iPhone 7 için şüphesiz birçok kılıf seçeneği mevcut. Her ne kadar telefonu zarif ve ince gösteren kılıflar estetik açıdan göze hoş görünse de ultra koruma sağlayan kılıflar teknoloji tutkunları tarafından ön planda olmaya başladı. Akıllı olduğu kadar hassas olan telefonları korumak ve daha özgür hareket etmek için ultra koruma sağlayan en dayanıklı iPhone 7 kılıf modellerini sizin için inceledik. Türkiye’nin lider aksesuar sitesi MobilCadde.com’dan seçtiğimiz ürünleri aşağıda bulabilirsiniz.

1-X-Doria Defense Gear Kılıf 

1-x-doria-defense-gear-1

iPhone 7 için ultra koruma kılıf arayışına girdiyseniz X-Doria Defense serisini kesinlikle incelemelisiniz. Cihazınızın hem kenar kısımlarında hem de gövde kısmında profesyonel bir koruma sağlayacak olan X-Doria Defense serisinin birçok renk seçeneği de mevcut. iPhone 7’nin eşsiz tasarımıyla mükemmel uyum sağlayacak olan gold, rose gold ve space grey renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Defense serisi ayrıca şık görünümüyle de dikkat çekiyor.

X-Doria Defense iPhone 7 kılıfını incelemek ve satın almak için tıklayın.

2-Spigen Tough Armor Kılıf 

2-spigen-tough-armor-1

iPhone 7’nin kusursuz tasarımı ile bütünleşen Spigen Tough Armor serisi cihazınızda darbe ve çizilmelere karşı ultra koruma sağlamaktadır. Dayanıklı sert silikon materyalden oluşan kenar kısımları sayesinde düşme anında cihazınız zarar görmemektedir. Sık sık telefonunuzu elinizden düşüren biriyseniz Tough Armor kılıflar tam size göre diyebiliriz.

Spigen Tough Armor iPhone 7 kılıfını incelemek ve satın almak için tıklayın.

3-VRS Design Carbon Fit Kılıf 

3-vrs-design-carbon-fit-1

Kalite ve ultra korumanın bir arada olduğu VRS Design Carbon Fit serisi ile akıllı telefonunuz emin ellerde. iPhone 7’nin 4.7”geniş ekranıyla rahatlıkla maç, dizi, film izlemek Carbon Fit serisinin stand özelliği ile oldukça keyifli. Ekstra koruma ve rahatlık sunan bu kılıfın kenar kısımlarındaki karbon detayları şık bir görüntü de sağlamaktadır.

İLGİLİ HABER:  iPhone X Plus Kamerası için Yeni İddia

VRS Design Carbon Fit iPhone 7 kılıfını incelemek ve satın almak için tıklayın.

4-Dafoni Tough Power Kılıf 

4-dafoni-tough-power-1

Göz alıcı tasarımıyla teknoloji tutkunlarının gönlünü fetheden iPhone 7 Dafoni Tough Power’la telefonunuzda ultra koruma sağlayacaksınız. Birçok renk seçeneğine sahip  olan seriyle cihazınız kire, toza, darbelere, çarpmalara ve çizilmelere karşı meydan okuyacak.

Dafoni Tough Power iPhone 7 kılıfını incelemek ve satın almak için tıklayın.

5-Spigen Slim Armor 

5-spigen-slim-armor-1

Stand ve ultra koruma özelliğine sahip Spigen Slim Armor serisi ultra koruma sağlamak isteyen  ve rahatlığına düşkün olan kişilerin tercihleri arasında gelmektedir. Hem kadınların hem de erkeklerin severek kullanacağı renk seçeneğine sahip Slim Armor kılıflar telefonunuzda rahat bir tutuş da sağlar.Siz de iPhone 7’nizde ultra korumayı deneyimlemek istiyorsanız Spigen kılıf modellerini tercih edebilirsiniz.

Spigen Slim Armor iPhone 7 kılıfını incelemek ve satın almak için tıklayın.

Apple garanti şartları değişiyor

AppleUzmani.net Mağazamız hizmetinize girmiştir. Mağazamızda bulunan iPhone 7 kılıflarını görmek için tıklayınız.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?