Ekran Çentiğini Gizleyen En İyi iPhone Duvar Kağıtları

0
1188
Çentik alanını gizleyen iPhone duvar kağıtları

iPhone akıllı telefonlarında Touch ID kullanımı son bulmasının sonrasında, çentik alanı tasarımına geçiş yapıldı. Face ID teknolojisinin ve ön kameranın bulunduğu çentik alanının kullanıldığı akıllı telefon tasarımı, kimi kullanıcılar tarafından sevildi kimi kullanıcılar tarafından ise eleştiriler aldı. Yine de Apple kararını değiştirmedi.

Yeni modellerinde de çentik alanı kullanmaya devam etti. Bu yazımızda özellikle çentik alanından rahatsız olan kullanıcılara hitap edeceğiz. Herhangi bir yazılım ya da program kullanmadan çentik alanını nasıl daha renkli bir hale getirebileceğinizden söz edeceğiz. Dilerseniz çentik alanını gizleyen en iyi iPhone duvar kağıtlarına geçelim.

Çentik Alanı için Özel iPhone Duvar Kağıtları

Paylaşacağımız duvar kağıtlarını ekleyeceğiz ve sonrasında duvar kağıtlarını nasıl indirebileceğiniz kısmında bilgi vereceğiz.

 

Resmi İndirme Detayları

Bilgisayar üzerinden İndirme

Bilgisayarınızdan yukarıda yer alan galeriyi görüntüleyin. Beğendiğiniz duvar kağıdına tıklayın ve resmin tam boyutuna geçiş yapmak için “Resme Bak” seçeneğini seçin. Resmin tam olarak açıldığını göreceksiniz. Sonrasında “Resmi Farklı Kaydet” seçeneğine tıklayarak indirme yapmanız gerekiyor.

Mobil Sürümde İndirme

Eğer doğrudan mobil üzerinden resimleri indirmek isterseniz yine galeri içerisinde resme tıklamanız ve ardından da “Resmi Tam Boy Olarak Görüntüle” seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Resim tam boy olarak açıldığı zaman resme basılı tutarak “Resmi İndir” deyin. Yapacağınız işlemler bu kadar ile sınırlı.

Çentik alanını gizleyen iPhone duvar kağıtları için paylaşımlarımız yukarıda. Tüm görselleri galeride bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  iPhone 6 duvar kağıtları

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?