World of Warships Blitz

Oyun dünyasında genel olarak online oyun serilerine doğru bir yönelme olduğunu görüyoruz. Çevrim içi olarak onanabilen ve çoklu oyuncu desteğiyle öne çıkan yapımlar daha fazla ilgi görüyor. Söz konusu online oyunlar olunca akla gelen ilk adreslerden birisi de Wargaming. Ücretsiz online oyunları ile öne çıkan Wargaming, yeni bir sürprizle daha gündeme gelmeyi başardı. Bilgisayar kullanıcıları için sevilen oyunlardan biri olan World of Warships, hemen hemen aynı özelliklerle beraber mobil platformlara getirildi. World of Warships Blitz adı ile mini değişikliklerle mobil platformlara yayınlanan oyun, ülkemizde de yayına açıldı.

World of Warships Blitz

World of Warships Blitz Vazgeçilmezlerden Olmaya Geliyor

Wargaming platformunun en çok oynanan online oyunlarından biri olan World of Warships, oyununun mobil versiyonu olan World of Warships Blitz, ana oyunla birebir benzer sistemlere sahip.

World of Warships Blitz

Ana amaç yine oyunda olduğu gibi savaş gemilerinizle beraber rakiplerinizle mücadele etmek. PvP tarzı bir oyun olan ve çevrim içi oynanan World of Warships Blitz, deniz savaşları üzerine kurulu bir oyun olarak özetlenebilir.

World of Warships Blitz

Bunun dışında tıpkı ana oyunda olduğu gibi World of Warships Blitz oyununda da çeşitli savaş gemileri bulunuyor. Farklı amaçlara hitap eden ve farklı kullanımları olan savaş gemileri içerisinden kendi gemilerinizi seçip, kendi özelleştirmelerinizi yapıyorsunuz. 2.Dünya Savaşı gemilerinin bulunduğu oyunda, gemileri geliştirmek ve eklentiler yüklemek için ise oyun içerisinde başarılı olarak daha fazla ödül kazanmanız gerekiyor. Tam bir takım oyunu olan yeni mobil oyunun bağlantılarını da aşağı da vereceğiz.

World of Warships Blitz iOS Sürümü

En düşük Sürüm: iOS 9.0

Boyut: 1.1 GB

Ücret: Ücretsiz

                                                        Oyunun LinkiWorld of Warships Blitz

World of Warships Blitz Android Sürümü

En Düşük Sürüm: Android 4.4

Boyut: 1.2 GB

Ücret: Ücretsiz

                                                        Oyunun Linki

World of Warships Blitz

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?