Efsane Oyun Civilization VI iPad İçin Yayınlandı

0
73
Civilization VI iPad

Strateji oyunu dendiğinde akla ilk gelen serilerden biri olan Civilization serisi, uzun yıllardır oyun dünyasında kendi alanının amiral gemisi olarak yer alıyor. İlk versiyonundan geçtiğimiz yıl gelen son versiyonuna kadar sürekli olarak ciddi bir oyuncu kitlesine hitap eden oyun, genelde bilgisayar dünyası ile adını duyurmuş bir yapım olarak biliniyor. Fakat son olarak yayınlanan Civilization VI oyunuyla beraber yapım tarafından yeni trende uyulacağı ve mobil sürümün yayınlanacağı açıklanmıştı. Oyunun mobil sürümünün yayınlanması için ilk açıklama 1,5 yıl önce gelmiş olsa da mobil sürüm bir türlü yayınlanmadı. Tam da düne kadar.

Civilization VI iPad Serisine Özel Olacak

Geçtiğimiz hafta içerisinde yapılan açıklama sonrasında Civilization VI oyununun iOS sürümünün yayınlandığı açıklandı. Fakat burada da bir haber vermek gerekiyor k oyunun iOS sürümü sınırlı olarak sunuldu.

Civilization VI iPad

Bilgisayar versiyon neyse iOS versiyonda tam olarak o fakat oyun sadece iPad modellerine geldi. iPhone uyumu için çalışmaların devam ettiğini belirten açıklamalar geldi ve devam niteliğinde bir açıklama yapılmadı.

Üstelik Civilization VI oyununu oynamak için iPad modellerinde de bazı serilere sahip olmanız lazım. Cihazınızın iPad Pro ya da 2017 iPad, iPad Air 2 olması gerekiyor. Diğer cihazlarda sürüm uyumsuz sorunu alınıyor. Oyunun ücreti kısmına geldiğimiz zaman ise yüksek bir rakam görüyoruz. Civilization VI, 60 dolar satış rakamına sahip. İlk 60 tur için deneme yapabiliyorsunuz. Sonrası içinde 60 dolar ödemek gerekiyor. iPhone desteği ve diğer iPad modelleri için destekleri de beklemekteyiz.

Civilization VI iPad Linki

İlginizi Çekebilir:  Apple Watch EKG Sensörüyle Beraber Gelebilir

İLGİLİ HABER:  Çocuklar için en iyi 12 ipad oyunu

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?