eBay üzerinden Apple Watch Sipariş Edebilirsiniz Fakat Biraz Pahalı

0
759

Ön siparişe sunulduktan çok kısa bir süre içerisinde stokları biten Apple Watch, alternatif olarak eBay üzerinden de sipariş edebilirsiniz. Geçtiğimiz cuma günü ön siparişe çıkarılan Apple Watch, kullanıcının büyük ilgisi sonucunda kısa bir süre içerisinde stoğunun bittiği bildirildi.

psgut6b8jiiqufsyt9ho

Bunun yanında, popüler alışveriş sitesi eBay üzerinden satışa sunulan Apple Watch, el yakıyor. Birçok kullanıcı tarafından satışa sunulan Apple Watch, birnevi karaborsa misali daha fazla kazanabilmek adına değerinden oldukça fazla fiyata satışa sunuluyor. İlan açıklamalarında ise ürünün Apple tarafından garantili olduğu, ön sipariş formları gibi evraklarında eksiksiz olarak teslim edileceği yazıldığı görülüyor.

jmg905tghbbab9quhqpb

Apple tarafından teslim tarihlerinin 4-6 hafta aralığında olduğu görülüyor. Eğer çok beğendiyseniz ve 4-6 hafta kadar beklemek istemiyorsanız, eBay üzerinden sipariş edebilirsiniz fakat biraz tuzlu olduğu aşikar.

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

CEVAP VER

Please enter your comment!

Please enter your name here