EaseUS Data Recovery Wizard ile Silinen Verilerinizi Kurtarın

0
99

Bilgisayarların, akıllı telefonların, tabletlerin, fotoğraf makinelerinin ve bunlara benzer diğer tüm cihazların insan yaşamındaki önemi her geçen gün artmaktadır. Kullanıcıların son derece önemli verilerini ve genellikle de oldukça değerli anılarını bünyelerinde barındıran bu cihazların başların gelebilecek kötü senaryolardan biri de içlerinde yer alan belleklerde yaşanabilecek veri kayıplarıdır. EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, işte bu gibi olumsuz durumlarda kullanılabilecek etkili çözümlerden biridir.

Otuz milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen ve veri kurtarma alanında dünyanın önde gelen markalarından biri olan EaseUS mühendislerince geliştirilen EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, Mac cihazları için özenle geliştirilmiş yetenekli bir veri kurtarma yazılımı. Bu yazılımla birlikte söz konusu cihazdaki belleklerde bulunan ancak çeşitli nedenlerle kaybedilen fotoğraf, video, ses, müzik, e-posta gibi veriler başta olmak üzere birçok veri türünde kurtarma işlemi yapılabilmektedir. Genellikle kazayla silinmiş veriler, daha çok yeni Mac kullanıcıları tarafından yapılan Command + Del hareketiyle silinmiş veriler, herhangi bir şekilde yedek alınmadan boşaltılan çöp sepetinde yer alan veriler, EaseUS Data Recovery Wizard for Mac kullanıcılarının sıkça başvurdukları kurtarma işlemlerinin başlıca nedenleri arasındadır. Bunların yanı sıra Mac’e bağlı olan hafıza kartları, USB bellekler, SD kartlar ve bunlara benzer veri depolama cihazlarındaki silinmiş veriler de kurtarılabilmektedir. Özellikle de cihaza yeni takılmış ancak dosya sisteminin farklı olması nedeniyle kullanıcılara sorulan, bu bellek formatlansın mı sorusuna evet diyen kullanıcıların neden oldukları veri kayıplarında da EaseUS Data Recovery Wizard for Mac kullanılabilmektedir. Ayrıca herhangi bir şekilde yukarıdaki olaylardan birine uymayan ve neden olduğu da tam olarak bilinmeyen nedenler yaşanabilecek veri kayıplarında da bu yazılım devreye girebilmektedir.

Kötü Senaryolarda Yanınızda

Bilindiği üzere Mac cihazlardaki yazılımlar, Apple tarafından hazırlanmış olan App Store üzerinde yayınlanan güncellemeler ile birlikte yükseltilmektedir. Ancak bu güncellemeler kimi zaman beklenmedik şekilde sistem hatalarına, sistemin çökmesine, aniden kesilen elektrik bağlantısı ya da pilin bitmesi nedeniyle kesintilere, tüm bunların sonrasında da veri kayıplarının yaşanmasına neden olabilmektedir. İşte bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde EaseUS Data Recovery Wizard for Mac yazılımı ile veri kurtarma işlemi başlatılabilir.

İLGİLİ HABER:  iOS Google Assistant Değişiyor

 

Tamamen güvenli bir yazılım olan EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, kullanıcılarına iki farklı tarama seçeneği sunmaktadır. Hızlı tarama seçeneği ile birlikte kullanıcılar, kurtarılması daha kolay durumdaki verileri hızlı bir şekilde ortaya çıkarabilmektedirler. Eğer hızlı taramada istenilen sonuç alınamamışsa bu durumda derin tarama yapılabilir ve yazılım çok detaylı bir tarama yapar. Sonraki adımda da kurtarılabilir durumda olan veriler listelenir ve kullanıcı istediklerini geri döndürebilir.

SSD’lerde de Kullanılabilir

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, Mac masaüstü ve Macbook gibi dizüstü modellerde çalışabildiği gibi hem HDD hem de SSD türünden bellekler üzerinde veri kurtarma işlemi yapabilir. Ayrıca bu bilgisayarlara bağlanacak şekilde hafıza kartları, USB belleklerde, dijital fotoğraf makineleri ve video kayıt cihazları ile birlikte iPod, MP3 ve MP4 oynatıcılar, SD kartlar, CF/XD/MMC kartlar üzerinde de veri kurtarma çalışması yapabilmektedir.

Geniş Destek

Mac OS X 10.6 (Snow Leopard), Mac OS X 10.7 (Lion), Mac OS X 10.7 (Mountain Lion), Mac OS X 10.9 (Mavericks), Mac OS X 10.11 (El Capitan) ve MacOS 10.12 (Sierra) işletim sistemleriyle tam uyumlu çalışabilen EaseUS Data Recovery Wizard for Mac, NTFS, exFAT, FAT16, FAT32, HFS X ve HFS+ türü dosyalama sistemlerini de desteklenmektedir.

 

Yazılımı indirmek için EaseUS Data Recovery Wizard for Mac özel sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?