E-Ticaret Seo, Modül ve Uygulama

0
49

E-Ticaret Seo, sanal mağaza işletmelerinin sürekli arama motorlarında daha ön planda anahtar kelimelerinde çıkması hayal olmuştur. Siteler içerisinde seo modülleri sizi asla üst sıralara çıkartmaz. Kurallar gereği sadece sitedeki duruş diyelim o duruşta olmanızı ister. Seo kavramı çok gelişmiştir. Ürün binlerce sitede satılır, satılan ürünün açıklaması çok fazla değişmez. Değişmeyen açıklamayı özgünleştirmek, anahtar kelimenizi doğru kullanmak, açıklamalarınızın uzunluğu, içerisinde kullanacağınız temel prensipler, resimlerinizin özgünlüğü Google gibi büyük arama motorunda yer almanızı sağlayacak en büyük site içi optimizesidir. E-Ticaret Seo uygulama gayet zor ve sabır isteyen uzun uğraşlar sonucu sizi olabildiğince sürekli arama motorlarında ilerlemenizi sağlayacaktır.
Arama motorlarında uzun vadede ilerleyebilmeniz size kalıcı seo yaptıracaktır. Kalıcı seo uygulamalarında organik seo çalışması sergilemeniz gerekir. Sürekli kaliteli haber sitelerinden, forumlardan ve ya bloglardan link almak mantıksızdır. Önemli olan sabit süresi olmayan kimi zaman çok, kimi zamanda az doğal eklenen, eklendikten sonra hiçbir pingleme kullanmadan, her şey doğal kullanmanız en faydalı yöntemlerdir.
Backlink alma çok zararlı aynı zamanda doğru kullanılmasıyla çok faydalı çalışmadır. Backlinkler direk url olarak alınması kalıcı, uzun vadede en etkili silahtır. Firma rehberlerine doğal yöntemlerle kaydınızı yapınız, site adresinizi bırakınız zamanla Google botları firma rehberlerini ziyaret ederek web sitenizi tarar. Arama motoru botları taradıkları sitelerdeki linklerinizi analiz ederek doğal yöntemlerle yapılıp yapılmadığını analiz ederek size backlink puanı verirler. Siz adresinizi herhangi programla doğal olmadan paylaştığınız anlaşılırsa sitenizi gerilerde görür, belki bir daha Google de göremezsiniz. Çalışmaların hepsi özen ister.
Sosyal medya çalışmalarında backlinkler kesinlikle direk url olarak paylaşılmaz. Arama motorları spam olarak algılar. Sizin doğal olmadan çalışma yaptığınızı düşür ve gerileme yaşarsınız. Bu çalışmalarda bizler kısaltma linkleri kullanıyoruz. Youtube gibi dünya dev video sitelerinde linkleri direk paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızı video altında bulunan açıklama kısmına makalenizi yazarak yapabilirsiniz.
Paravan Bloglar’dan kaçının. Geçmişte etkisi çok büyük çalışmalardı artık hiçbir etkisi olmadığı gibi sitenizi gerilere taşıyor. Onun yerine popüler bloglar da, hatta sektörünüzle alakalı bloglarda paylaşılması, paylaşımlarınızın metin halinde en az 300 kelime içererek en fazla 2 anahtar kelimeden link çıkışı yapmanız çok etkili olacaktır.
Sitenizi özgün tutunuz. Site içerisine veya alt dizine blog kurulumu yapınız. Günlük bloğunuza makale girişi sağlayınız. Makaleleriniz içeriisndeki anahtar kelimelerden kategorilerinize, ürünlerinize link çıkışları sağlayınız. Site içi link ağınızı kurmuş olursunuz. Site içerisinde link ağının püf noktası, hiçbir seo firmasının keşfedemediği ve açıklamadığı konu. Bloğunuzun alt sayfalarına doğal olarak aranmalarda ziyaretçiler gelecektir. Gelen ziyaretçiler makaleniz içerisinde anahtar kelimeden diğer sayfaya link çıkışını görecek, birbiriyle alakalı konuları gezecek. Bu da o anahter kelimelerin tredini artıracaktır.
E-Ticaret Sitenize yukarıda yazdığımız %1 lik seo çalışmamızın devamı ve aylık seo çalışma düşünürseniz seo paketlerimizi linkten inceleyebilirsiniz. https://www.eticaretfan.com/e-ticaret-seo/

İLGİLİ HABER:  Google Play için Müthiş Yenilik

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?