DSLR Makinenizden Fotoğraflarınızı 2018 iPad Pro Modeline Aktarma

0
66
DSLR Fotoğraflarınızı 2018 iPad Pro

Apple’ın yeni tablet modellerinde işleri kolaylaştıran birçok yenilik sunuldu. Markanın yeni serisinde karşımıza çıkan en büyük yeniliklerden birisi de bağlantı desteği oldu. 2018 iPad Pro modeliyle beraber artık USB Type C bağlantısı da doğrudan desteklenmeye başladı.

Bu durumun birçok avantajı da beraberinde getirdiğini söylemek gerekiyor. Bu konuda en büyük avantaj veri aktarımı ve farklı cihazlardan veri aktarımı için çok daha kolaylaştırılmış işlemlerin yapılması. 2018 iPad Pro için sunulan yeni bağlantı teknolojisi sayesinde DSLR fotoğraflarınızı tabletinize aktarmanız da oldukça basit bir hale geldi. Bunun için neler yapacağınızdan söz edelim.

DSLR Fotoğraflarınızı 2018 iPad Pro Modeline Aktarma

Fotoğraf aktarımı için ilk dikkat etmeniz gereken nokta, destelenen bağlantılar olacaktır. Birçok kamera Micro USB kullanır ve sizin de Micro USB ile USB Type C kablosuna ihtiyacınız vardır. Dönüştürücü bu kablolar sayesinde doğrudan veri aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Sony, Canon ve Nikon gibi markaların son cihazlarında USB Type C bağlantısı desteklenmektedir. Bu cihazlarda direk olarak USB Type C ile USB Type C kablo bağlantısını kullanmanız yeterli olacaktır.

DSLR Fotoğraflarınızı 2018 iPad Pro

Kablo bağlantınızı gerçekleştirdikten sonra yapacaklarınızdan söz edelim.

  • Kameranızı ve SD kartınızı 2018 iPad Pro cihazınıza bağlayın. Fotoğraflar otomatik olarak içe aktar sekmesinde başlayacaktır.
  • Yalnızca görüntülerin bir kısmını içe aktarmak istiyorsanız, almak istediğiniz görüntülerin üzerine tıklayın. Hepsini içe aktarmak istiyorsanız da “hemen içe aktar” sekmesine tıklayın.
  • Seçileni içe Aktar’a dokunmanız durumunda da seçilen fotoğraflar içe aktarılacaktır.

Veri bağlantısından sonra yapacağınız bu işlemlerle kolayca fotoğrafları 2018 iPad Pro modeline aktarmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir: iPhone 7 ve iPhone 8 Satış Yasağında Yeni Gelişme

Sorun Çözümleri Sayfası
iPhone, iPad ve diğer Apple cihazlarınızla ilgili sorun yaşıyorsanız sorun çözümleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Apple sorun çözme sayfamıza ulaşmak için

TIKLAYIN.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:

İsminiz nedir?